PrůvodciZdravím.cz

Zlepšení hybnosti páteře a kloubů – Prevence a léčení traumat, Elena Tomilina, Střelské Hoštice

29. 5. 2018 | 710 shlédnutí
Zlepšení hybnosti páteře a kloubů – Prevence a léčení traumat, Elena Tomilina, Střelské Hoštice

Datum konání: 23. 9. 2018 - 29. 9. 2018

Lokalita: Strakonice

Kurz pořádá: www.skolazdravi.eu

Přednášející: Elena Tomilina

Cena: 5 900 Kč

Kurz byl 27.7. 2018 ZRUŠEN - zrušila paní Tomilina z rodinných důvodů .

Neposílejte přihlášky ani zálohy.

Srpnové a říjnové kurzy se všechny konají. Děkujeme za pochopení.

 

(kurzovné, ubytování, stravování 5x denně) | stav: volná místa - max. 27 účastníků | úhrada: zálohou - složenkou, hotově | garantovaná cena do 15. 8. 2018

Proč vaše tělo potřebuje protažení. V taoistické józe /čchi-kungu/ se velmi často používají protahovací cvičení. Ty mají obrovský účinek, jak na tělo tak na psychiku. Jejich působením na klouby a vazy se přenáší účinek na celé tělo. Vzpomeňte si, že my spontáně protahujeme naše tělo  již od narození a protahování nás provází celým životem. Všechny pohyby těla a všechny emocionální pohyby jsou protahování. Pomocí protahovacích cvičení můžeme ovlivnit prakticky vše: dosáhnout pružnosti mládí, zdraví, aktivity a dlouhověkosti, dobré nálady, uvolnění a sebevědomí.

A jak je to v čchi-kungu ? Cílem jakéhokoliv cvičení čchi-kungu je zdraví jak fyzické tak psychické. Zde není místo k soupeření . Nejde o žádný spěch. Vše, co děláme, děláme pro sebe a pro své zdraví s představou  celého života před sebou. Můžeme začít v jakémkoliv věku.Díky postupnému protahování se zvyšuje množství  kloubního mazu, a tím se snižuje riziko artritidy a artrózy. Zlepšuje se krevní oběh, odstraňují se bloky a krevní sraženiny. Páteř bude pružná a mladá. K dosažení úspěchu potřebujeme pouze tři související věci: vůli, snahu a trpělivost.

Na tomto kurzu se také podrobně podíváme na způsoby léčby nejčastějších zranění, stejně jako na onemocnění páteře a kloubů z hlediska východní medicíny. Seznámíme se speciálním cvičením, které přispívá k prevenci podobných problémů, k obnovení hybnosti páteře a kloubů, ke zbavení se bolesti a zachování zdraví. Na kurzu probereme také vliv potravin na uzdravovací procesy. Naučíme se používat základní akupresurní body, které nám pomáhají  proti  bolesti, zlepšují energetický tok v těle, odstraňují bloky v kloubech a zrychlují ozdravné procesy v těle, dále nám pomohou urychlit látkovou výměnu, obnovují pohyblivost kloubů a předchází otokům. Znovu pocítíte radost z pohybu a vrátíte se k aktivnímu životu. Poznáte, jak je možné se zbavit různých onemocnění a dosáhnout vnitřní harmonii. Můžete kurz použít rovněž jako rodinnou terapii.

N O V I N K A:  Elena Tomilina pro tento kurz připravuje přírodní mast pro obnovení kostí, kloubů a chrupavek a přírodní akátový med pro výživu a přirozené zlepšení zraku. Mast je účinná proti zánětu, bolesti, hluboku proniká a obnovuje strukturu kostí a funkce kloubů. Použité přírodní komponenty se navzájem podporují a posilují tak účinek k velkému ozdravnému efektu – obnově chrupavek a kostí. Na začátku kurzu dostane ZDARMA každý účastník kelímek s mastí.  Vyzkoušíme jí a naučíme se jí používat.

Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu.( Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku)

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná léčitelka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Na základě 28-leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na svých kurzech.

Upozornění : kurz je limitovaný počtem 27 účastníků. Podmínka pobytového střediska pro uskutečnění kurzu je min. 15 přihlášených účastníků! Protože 5 velkých chat  je objednáno pro nás. Uzávěrka přihlášek a záloh za garantovanou cenu je 15. 8. 2018.

 

ORGANIZAČNÍ

 

 • Kurz a vše okolo kurzu zajišťuje a informace podá: 

       Ing. Leoš Lacina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora, mobil: 603 258 558, e-mail : skola.zdravi@seznam.cz

 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě při nejasnostech kontaktovali Ing. Leoše Lacinu, děkujeme.
 • Určitě si přečťete rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům.
 • kurz bude probíhat ve středisku volného času a zařízení pro další vzdělávání DDM Praha, Střelské Hoštice č.p. 100,  387 15 Střelské Hoštice mezi Strakonicemi a Horažďovicemi.
 • Cena kurzu pro zájemce je 5900,- Kč (6 denní pobytový kurz – kurzovné, ubytování a 5x denně stravování)
 • Garantujeme do 15. 8. 2018 cenu pro přihlášeného účastníka na kurz 5.900,- Kč. Po tomto datu je konečná cena stanovena na 6100,- Kč
 • Začínáme v neděli v 17.00 hod. (strava začíná večeří v 18.00h.) a končíme v sobotu ve 10.00 hod ( strava končí snídaní)
 • Nutná rezervace místa přihláškou a zálohou!!!
 • Pokud máte o kurz zájem, vyplňte formulář  závazné přihlášky - viz. přesměrování níže. Pokud máte zvláštní požadavek, napište jej do poznámky přihlašovacího formuláře.
 • Do poznámky přihlášky nezapomeňte uvést: s kým chcete případně bydlet ve dvoulůžkovém či třílůžkovém pokoji, je-li možnost – jaký pokoj, jakou preferujete stravu (normální, bezmasou), jestli použijete vlastní prostředek nebo pojedete vlakem, jestli budete mít problém z dopravou nebo ne.
 • Přijde Vám po odeslání na Váš mail kontrolní mail s přihláškou.
 • Kurzovné uhraďte zálohou  2000,-Kč,  složenkou typu C do 15. 8. 2018 na adresu : Elena Tomilina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora.
 • Doplatek uhradíte v den nástupu na kurz u pana Laciny v sále střediska.
 • Do zprávy pro příjemce napište místo a datum kurzu. Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Zálohu uhraďte do týdne po poslání přihlášky. Jen tak budete řádně přihlášeni.
 • NA BANKOVNÍ ÚČET ZÁLOHA POSÍLAT NEJDE. Děkujeme za pochopení.
 • Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Přečtěte si storno podmínky
 • Po odeslání  přihlášky  a zálohy jste  již  do  kurzu  zařazeni.
 •  
 • Ubytování – pro tento kurz je ubytování ve zděných pěti chatách vždy se dvěma třílůžkovými pokoji se samostatným sociál. zařízením a kuchyňkou. Celkem 9 pokojů. Nutno počítat hlavně s ubytováním po třech na pokoji! Pouze 4 – 5 pokojů jsou vyčleněny pro páry a zbytek pokojů bude vždy pro tři účastníky. Záleží na tom, kolik párů se včas přihlásí. Chaty jsou do kruhu u lesa s travnatým placem uprostřed a spojovací chodbou je jedna chata propojena s hlavní budovou. Veškerý prostor u řeky Otavy je rovina. V chatkách se centrálně topí!
 • Jednolůžkový pokoj není žádný.
 • Středisko je plně bezbariérové. Toto místo je ideálním výchozím bodem pro relaxaci, odpočinek a k rehabilitačním vycházkám do přírody.
 • Další nabídka: společenské místnosti, vybavený sportovní areál (travnaté fotbalové hřiště, hřiště na volejbal, 2 tenisové kurty s umělým povrchem a dětské hřiště), půjčování lodí, bezbariérový přístup, výta
 • Domácí mazlíčci mají vstup do střediska přísně ZAKÁZÁN !!!.
 •  
 • Stravování je formou plné penze 5x denně v jídelně objektu, s výběrem normální, bezmasé, vegetariánské, bezlepkové stravy a má charakter domácí kuchyně.
 • Jídelna zajišťuje dle kurzu stravu odlehčenou, převážně vegetariánskou.
 • Bezlepkovou stravu  a jiné diety nutno uvést do přihlášky v předstihu na základě lékařské zprávy.
 • Možnost parkovat přímo v areálu ubytovacího střediska na parkovišti zdarma.
 •  
 • Doprava na kurz: individuálně.  Při problému s dopravou pokusíme poradit či domluvit společnou jízdu autem s jinými účastníky. Napište, zavolejte v předstihu.
 • Na kurz si vezměte: volnější, ale i teplejší sportovní oblečení (cvičení bude probíhat jak uvnitř, dle počasí i v přírodě), přezůvky, boty pro sport i vycházky,   Přibalte karimatku nebo jinou podložku, pokud jste na ni zvyklí. Dále blok formátu A5 a něco na psaní . K novým cvičením budeme potřebovat “Taj-chi-Bang tyčku”.Tyčka by měla vypadat (viz obrázek) tak, abyste si jí dle délky Vaší ruky vyrobili nebo nechali vyrobit. Musí být ze dřeva nejlépe se zakulacenými konci. Kdo jí máte z minulých kurzů, vezměte si jí sebou, jinak jich universálních budeme mít sebou k zapůjčení dost.
 • kurz je veden v českém jazyce
 • Pokud jste vyplnili a odeslali závaznou přihlášku a zálohu Pozorně si přečetli popis kurzu a rubriku “Důležité informace”, tak máte nyní dostatek informací, abyste se mohli zúčastnit kurzu.

 

Pokud máte o kurz zájem, klikněte na následující odkaz a bude přesměrováni na naše stránky s popisem a elektronickou přihláškou.
https://www.skolazdravi.eu/kurz/zlepseni-hybnost…a-leceni-traumat/
Vše si přečtěte, protože na stránky facebooku jsme dali jen to základní.
Dále vyplňte formulář přihlášky pod popisem kurzu, pořadatelem a mapkou místa konání kurzu. Dále se řiďte pokyny v organizační části u kurzu na našich stránkách www.skolazdravi.eu. Jinak volejte, mailujte a pošlete dále.
Děkujeme a těšíme se na Vás.

 

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zavolejte panu Lacinovi, on Vám ochotně poradí.

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné (záloha), do 15. 8. 2018 složenkou a do 20. 8. 2018 hotově. Jen tak budete přihlášeni. Děkujeme. 


Přidat komentář

Vaše jméno:

E-mail:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář