PrůvodciZdravím.cz

Výživa pod drobnohledem - na 63. Minervě

5. 9. 2017 | 702 shlédnutí | admin
Výživa pod drobnohledem - na 63. Minervě

Můžeme se o své tělo starat, jak chceme, pokud nebude v pořádku to, čím ho vyživujeme, budeme vždy jen hasit již vzniklé problémy. Proto také tématem 63. Minervy – VÝSTAVY ZDRAVÍ, OSOBNOSTNÍHO RŮSTU, PREVENCE A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU bude výživa a pitný režim. Podíváme se na ně jak z pohledu nutričního (tj. z hlediska obsahu živin), tak i energetického a duchovního. Můžete se však těšit i na spoustu dalších zajímavých přednášek, workshopů a setkání s odborníky. To a mnohem více v babím létě 9. – 10.9. 2017 v Tyršově domě na pražské Malé Straně.

A na co konkrétního se můžeme těšit?

Byla jsem tlustá, jsem, jaká jsem – Hanka Synková vám prozradí, proč tloustneme a co s tím můžeme dělat.

Strava podle DNA – Josef Chocholoušek poradí, jak jíst s ohledem na naše individuální genetické dispozice k trávení potravin, aby bylo jídlo opravdu naším lékem.

Raw pro zdraví a krásu – na workshopu Jitky Adamové se naučíte, jak (ne)vařit rychle, ale přesto výtečně a zdravě podle zásad syrové nebo také živé stravy. Osvojte si životní styl plný energie, s nímž se pojí i krása a duševní pohoda.

Jsou antioxidanty podvod? – Ing. Václav Urban se podívá na to, zda jsou vlastní oxidativní procesy škodlivé, nebo je naopak naše tělo potřebuje. Není výroba potravních doplňků jen skvělý byznys bez skutečného účinku?

Pravda o vodě – Ing. Vít Primas vám objasní funkci vody v těle, prozradí, jak jsme na tom s vodou v ČR a dodá zajímavé informace o aktivním lisovaném uhlíku.

Jak myslíme, tak žijeme – PhDr. Radana Makariusová, Ph.D. vás naučí princip myšlení založený na vědomé změně uvažování, který vám umožní cítit vnitřní štěstí, svobodu a spokojenost.

Hromové kameny Slovanů – Jan Johann Jaroslav Miška představí hromové kameny, které měly za úkol zlepšit využívání vesmírné energie stejně jako pyramidy či menhiry.

Proč vznikají nemoci – Františka Janečková nás naučí, jak odhalit a pochopit chybné postoje a myšlenkové vzorce, které nám nemoc ukazuje.

Konopné dožínky – v září konopí dozrává, sklízí se a zpracovává. Seznamte se s jeho mimořádnými účinky a způsoby využití pod vedením vedoucího výzkumu „Konopí je lék“ Dušana Dvořáka a dalších lektorů Minervy.

Alternativní medicína pro každého – naučte se účinné způsoby prevence a samoléčení pomocí vybraných léčebných prostředků pro domácí použití. Zasvětí vás do nich Ladislav Tichý.

 


Přidat komentář

Vaše jméno:

E-mail:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář