PrůvodciZdravím.cz

Jitka Jedličková

Jitka Jedličková

Jméno firmy, centra, kde pracuji:
Praha Avasa, Křižíkova 19, Karlín

IČO: 49441116

Adresa pracoviště:
Brno Světýlko, nám.28 října 15, Praha, Křižíkova 19, Karlín,

Kontaktní telefon: 774730313

WWW: www.jitkajedlickova.cz

Kontaktovat průvodce

Používám tyto techniky:
aromaterapie, masáže, rodinné konstelace, Životní mapy

Nabízím tyto služby:
Životní mapy

Jsou určeny dětem i dospělým. Pro všechny, kteří hledají sami sebe, aby mohli žít svůj potenciál se kterým se narodili. Děti, díky Životní mapě, hravou a tvořivou formou odhalí co je trápí, jak na ně působí vliv rodiny a okolí. Rozkóduje se problém. Děti si neumí říkat, děti, pokud se jim děje něco co je poškozuje to berou jako součást života. A když dospělá osoba, ať je to rodič, učitel nebo někdo další nerozumí, proč se dítě chová neadekvátně nebo stále "zlobí" nebo je hyperaktivní nebo..., metoda dětské Životní mapy odhalí tyto příčiny.

Dospělým pomáhá odložit programy, přesvědčení a dogmata přijatá v dětství rodinou, které jim nedovolí žít sámi sebe a svůj potenciál. Tato metoda je velmi účinná, důkladná a proces trvá 21 dnů. Jsme jako cibule. Máme na sobě slupky, které nám brání najít sami sebe. Čím jsme starší, tím víc slupek máme. Tím že pomůžeme sobě, pomáháme i svým dětem.


Masážní terapie Awakening

Probouzí tělo, které zaktivováním kundaliny energie, harmonizuje. Oživuje žlázy s vnitřní sekrecí, které produkují potřebné hormony, uvolňuje dráhy meridiánů, jimiž proudí energie k ledvinám, játrům, srdci, plícím, střevům, žaludku, mozku.

Masážní terapie Awakening vám také pomáhá v situaci, kdy stojíte na místě a nemůžete se rozhodnout, kterým směrem vykročit. Dává do pohybu věci kolem vás, aby nabraly směr a vy měli sílu je uskutečnit. Propojuje vás s vašim záměrem. Po masáži získává člověk pocit nadhledu a chutě do života. Masáž dobíhá ještě několik dnů.
Je určena těm, kteří se chtějí posunout sami ve vědomí a zdraví.


Masáž Raindrop s éterikými oleji terapeutické kvality

Obsahem jsou dvě techniky prověřené věky. Jedná se o tibetskou reflexní terapii Vita Flex a techniku lakotských šamanů ke stimulaci neuroreceptorů v kůži zvanou Effleurage (Jemná masáž špičkami prstů.Otevře tak celý systém v těle. Indiáni ji aplikovali při polární záři, která je zde nahrazena éterickými oleji jedinečné kvality). Tím zvyšuje terapeutický účinek.
Masáž spolu s éterickými oleji té nejvyšší kvality dokáže pomoci uvolnit meziobratlové plotýnky a případné spasmy kolem páteřního kanálu. Proto se po masáži může sval postupně z křeče vrátit do normálního provozu. Ěterické oleje se ještě dále postarají o zesílení imunity.


Rodinné konstelace individuální i skupinové

Odhalují příčinu jakéhokoli problému. Dotyčná osoba tak může vidět a zažít jak se věci skutečně mají "bez masek", které ve svém dramatu hrajeme. Odhaluje také tajemství a záhady. Při individuální terapii jsou prožitky ještě hlubší, protože si zadavatel konstelace téměř vším prochází sám.

Ceník služeb:
Životní mapy 2000,-

Awakening 1h 850,-
Awakening 2h 1490,-

Raindrop 1,5h 1200,-

Konstelace individ. 1800,-
Konstelace skupinové 800,-

Více o mně:
Jsem průvodkyní lidí, kteří hledají zravý a šťastný život v pravdě k sobě.

Navštivte mé kurzy:

Nabízím zboží:

Odpuštění Forgiveness

produkt: Odpuštění Forgiveness

cena: 1 805 Kč

Zobrazit všechny moje produkty »

Přidat komentář:

Křestní jméno:

E-mail (nezobrazí se):

Profese:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář