PrůvodciZdravím.cz

Elena Tomilina

Elena Tomilina

Jméno firmy, centra, kde pracuji:
Elena Tomilina - Škola zdraví, umění omlazení organismu

IČO: 87641119

Adresa pracoviště:
kancelář : U Milerky 108, 251 62 Tehovec-Vojkov, korespondenční adresa: Dolní 356, 284 01 Kutná Hora

Kontaktní telefon: 603 258 558

WWW: www.skolazdravi.eu

Kontaktovat průvodce

Používám tyto techniky:
akupresura, arteterapie, Čínská medicína, colorterapie, detoxikace , duchovní terapie, harmonizace čaker, joga, masáže, meditace, přírodní léčba, reflexní terapie, spontánní tanec, taneční meditace

Nabízím tyto služby:
Od 90. let praktikuji v ČR:
- vlastní originální vysoce účinné metody léčení
- techniky zapomenutých taoských komplexů
- Tao Jógu, Čchi-Kung, Bagua - taneční, meditační terapie a Art terapie
- Tradiční čínskou medicínu
- individuální léčení a ozdravné masáže
- kreslení léčivých esoterických obrazů
- speciální kurzy pro ženy (st. 1, 2, 3)
- lektoruje všechny kurzy Školy zdraví
- ozdravné, relaxační, speciální kurzy:
víkendové, docházkové, pobytové 4-6 denní, v přírodě a v různých krásných lokalitách,
speciálně zaměřené na :

- páteř, klouby a formování postavy
- krevní oběh, srdce a zažívání
- dýchání, snížení napětí a stresu
- práci s energiemi a vnitřní harmonii
- gynekologické a urologické potíže
- regenerace zraku a paměti
- meditační a Art terapii
- psychiku ...

- Přednášky, semináře, lekce:
seznamovací s Východními technikami,
tématické,
speciální,
skupinové lekce Východních technik

- Masáže
osobní ozdravné s konzultací, s chiropraktickými a TAO vibračními technikami

- ostatní i detaily k jednotlivým službám na www.skolazdravi.eu

Ceník služeb:
Masáže:
- osobní ozdravné s konzultací, s chiropraktickými a TAO vibračními technikami
cca 30 min - 400 Kč

Ceny služeb najdete na stránkách www.skolazdravi.eu

Více o mně:
- Curriculum vitea Eleny Tomiliny.
Elena Tomilina je senzibilem světové úrovně, aktivní členkou mezinárodní lékařské asociace Evropa. Je velmi úspěšnou léčitelkou s řadou schopností a morálních kvalit, zkušeným terapeutem, psychologem. Ovládá poznatky chiropraxe a umění lidového lékařství, které spojila je s rozvíjením umělecké tradice po předcích. Je výbornou lektorkou s titulem akademická malířka. Maluje ezoterické obrazy, které jsou velmi léčivé.
Narodila se v roce 1962 v Rusku, ve městě Lipeck. Rodiče pocházejí z města Murom ve Vladimirské oblasti. Otec byl vojákem z povolání a maminka je výtvarnice. Elena absolvovala vyšší pedagogické vzdělání a několik let pracovala v lidové škole umění jako vedoucí uměleckého studia. Problémy s vlastním zdravím a přirozená hloubavost ji vedly ke studiu východní medicíny a filozofie. Přečetla mnoho literatury a navštěvovala četné kurzy. V roce 1989 absolvovala v Moskvě studijní a ozdravný kurz Larisy Fotiny a Mirzakarima Norbekova. Sama na sobě pocítila obrovský ozdravný účinek a toužila se podělit o svou radost a pomáhat jiným. Vystudovala proto střední zdravotnickou školu a absolvovala masérský kurs. Studovala různé meditační techniky a vytvářela esoterické léčebné obrazy. Své první album výtvarných prací „Osvícení“ vydala v Moskvě v roce 1994.
V roce 1990 na kurzu profesora Zolotnického v Tambově se seznámila Borisem Tichanovským, se kterým následně pracovala několik let. Organizovali mnoho akcí jak v Rusku, tak i v České republice. Pořádali ozdravné kurzy. Společně napsali a vydali několik knih a druhé album – kalendář s esoterickými obrazy „Meditace pro třetí tisíciletí“.
Po pětileté přestávce, způsobené narozením a výchovou syna, navázala opět na své návštěvy České republiky a pořádání kurzů. V tomto období se zájmem studovala filosofii Taoismu a Taoskou jógu.
Na základě 26-leté praxe vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Tyto techniky a mnoho dalších zajímavostí uvádí ve svých kurzech, které začala pořádat od roku 2007 v Čechách. Na těchto kurzech se od Eleny Tomiliny člověk naučí léčit a ozdravovat vlastními silami své tělo i duši, prohloubí svoji intuici a naučí se ji používat. Objeví dosud nepoznané, skryté schopnosti, které v něm dřímají - probudí také svou skrytou dovednost na poli kreativity a tvoření. Individuálně léčí a provádí masáže s chiropraktickými prvky a thajskými vibračními technikami.
Za léta praxe a zkušeností propracovala několik speciálních kurzů, kde používané techniky jsou sestaveny na základě unikátních, starých, zapomenutých Taoských komplexů. Vypracovala speciální program pro obnovení a zkvalitnění zdraví žen. Cvičení probíhala zajímavou, originální a přístupnou formou pro ženy všech věkových skupin. To vše umožňovalo během krátké doby (5-6 dní) zcela změnit jak vnější, tak i vnitřní stav účastnic. Ženy se nejen cítily lépe po zdravotní stránce, ale pocítily příliv energie, cítily se mladší a nabyly psychické rovnováhy a vnitřní harmonie.
Všechny kurzy jsou zaměřeny hlavně na omlazení organismu a ozdravení vnitřních orgánů a dosažení harmonie těla, duše a rozumu. Jsou vedeny tak, aby nebyly ve stejném znění jako předešlý a proto si v nich najdou vždy něco nového i ti, co již některý z jejiich kurzů v minulosti absolvovali. Každý z nás se vyvíjí a učí stále něco nového, jde tzv. "kupředu" - tak i paní Elena Tomilina na sobě neustále pracuje a tím přináší nové, vyzkoušené a osvědčené postupy především technik z Východu, jak dosáhnout jejich prostřednictvím, ale hlavně svou velkou pílí a pracovitostí, těch nejlepších výsledků k ozdravení a celkového omlazení svého organizmu a tím také, dosažení spokojenosti ve svém životě i na poli psychiky, která je v dnešním hektickém světě velmi zasažena. Všichni víme, že fyzické problémy projevené na těle, začínají právě tam. Tak postupně vznikala myšlenka vytvoření „Školy zdraví“, jejímž dílem by bylo zlepšení fyzického stavu a duchovní rozvoj.

Mé články:

Navštivte mé kurzy:

Nabízím zboží:

DVD12 - Prevence a léčení kloubů - Ruce

produkt: DVD12 - Prevence a léčení kloubů - Ruce

cena: 420 Kč

DVD11 - 8 Kroků ke zdraví (pro ozdravení organismu při...

produkt: DVD11 - 8 Kroků ke zdraví (pro ozdravení organismu při...

cena: 420 Kč

DVD10 - Klasické cvičení na pročištění kostní dřeně (proti...

produkt: DVD10 - Klasické cvičení na pročištění kostní dřeně (proti...

cena: 420 Kč

DVD09 - Tanec Slévání pěti elementů - Dynamická meditace...

produkt: DVD09 - Tanec Slévání pěti elementů - Dynamická meditace...

cena: 420 Kč

DVD08 - Taoská omlazující samo-masáž s ozdravnými zvuky ke...

produkt: DVD08 - Taoská omlazující samo-masáž s ozdravnými zvuky ke...

cena: 420 Kč

Zobrazit všechny moje produkty »

Fotogalerie:

Elena Tomilina
Elena Tomilina
Elena Tomilina
Elena Tomilina
Elena Tomilina

Přidat komentář:

Křestní jméno:

E-mail (nezobrazí se):

Profese:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář