PrůvodciZdravím.cz

Elena Tomilina

Elena Tomilina

Jméno firmy, centra, kde pracuji:
Elena Tomilina - Škola zdraví, umění omlazení organismu

IČO: 87641119

Adresa pracoviště:
kancelář : U Milerky 108, 251 62 Tehovec-Vojkov, korespondenční adresa: Dolní 356, 284 01 Kutná Hora

Kontaktní telefon: 603 258 558

WWW: www.skolazdravi.eu

Kontaktovat průvodce

Používám tyto techniky:
akupresura, arteterapie, Čínská medicína, colorterapie, detoxikace , duchovní terapie, energetická medicína, harmonizace čaker, joga, masáže, meditace, přírodní léčba, reflexní terapie, spontánní tanec, taneční meditace

Nabízím tyto služby:
Od 90. let praktikuji v ČR:
- vlastní originální vysoce účinné metody léčení
- techniky zapomenutých taoských komplexů
- Tao Jógu, Čchi-Kung, Bagua - taneční, meditační terapie a Art terapie
- Tradiční čínskou medicínu
- individuální léčení a ozdravné masáže
- kreslení léčivých esoterických obrazů
- speciální kurzy pro ženy (st. 1, 2, 3)
- lektoruje všechny kurzy Školy zdraví
- ozdravné, relaxační, speciální kurzy:
víkendové, docházkové, pobytové 4-6 denní, v přírodě a v různých krásných lokalitách,
speciálně zaměřené na :

- páteř, klouby a formování postavy
- krevní oběh, srdce a zažívání
- dýchání, snížení napětí a stresu
- práci s energiemi a vnitřní harmonii
- gynekologické a urologické potíže
- regenerace zraku a paměti
- meditační a Art terapii
- psychiku ...

- Přednášky, semináře, lekce:
seznamovací s Východními technikami,
tématické,
speciální,
skupinové lekce Východních technik

- Masáže
osobní ozdravné s konzultací, s chiropraktickými a TAO vibračními technikami

- ostatní i detaily k jednotlivým službám na www.skolazdravi.eu

Ceník služeb:
Masáže:
- osobní ozdravné s konzultací, s chiropraktickými a TAO vibračními technikami
cca 30 min - 400 Kč

Ceny služeb najdete na stránkách www.skolazdravi.eu

Více o mně:
Curriculum vitae Eleny Tomiliny.
Elena Tomilina je senzibilem světové úrovně, aktivní členkou mezinárodní lékařské asociace Evropa. Je velmi úspěšnou lektorkou východních praktik s řadou schopností a morálních kvalit, zkušenou terapeutkou, psycholožkou. Ovládá poznatky chiropraxe a umění lidového lékařství, které spojila s rozvíjením umělecké tradice po předcích. Je výbornou lektorkou jak ve výše vyjmenovaných oblastech, tak i s posláním a dovednostmi akademické malířky. Maluje ezoterické obrazy, které mají velmi pozitivní sílu.
Narodila se v roce 1962 v Rusku, ve městě Lipeck, kde doposud žije s rodinou. Elena absolvovala kromě vysoké umělecké školy (titul Akademická malířka) vyšší pedagogické vzdělání a několik let pracovala v lidové škole umění jako vedoucí uměleckého studia. Problémy s vlastním zdravím a přirozená hloubavost ji vedly ke studiu východní medicíny a filozofie. Prostudovala mnoho literatury a navštěvovala četné vzdělávací instituce a kurzy. V roce 1989 absolvovala v Moskvě studijní ozdravný projekt Larisy Fotiny a Mirzakarima Norbekova. Sama na sobě pocítila obrovský ozdravný účinek a toužila se podělit o svou radost, poznání a vědomosti s lidmi, kteří stejně jako ona před časem, nevěděli jak na to a pomáhat jim. Vystudovala také střední zdravotnickou školu, s nadstavbou profesionálních lékařských masáží. Absolvovala masérské kurzy a stáže. Studovala různé meditační techniky, přitom stále vytvářela esoterické léčebné obrazy. Své první album výtvarných prací „Osvícení“ vydala v Moskvě v roce 1994.
V roce 1990 ve škole profesora Zolotnického v Tambově se seznámila s Ing. Borisem Tichanovským, se kterým následně pracovala 7 let. Organizovali mnoho akcí jak v Rusku, tak i v České republice. Pořádali ozdravné kurzy. Společně napsali a vydali několik knih. Tiskem vyšlo i druhé album – kalendář s esoterickými obrazy „Meditace pro třetí tisíciletí“.
Po pětileté přestávce, způsobené narozením a výchovou syna, navázala opět na pořádání rozličných kurzů v ČR. Po celý svůj život pilně studuje a přenáší do praxe filosofii Taoismu, Čchi-kungu a Taoskou jógu.
Na základě 29-leté praxe vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody ozdravení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvádí ve svých kurzech, které začala pořádat samostatně od roku 2010 v ČR. Na kurzech se od Eleny Tomiliny člověk naučí ozdravovat vlastními silami své tělo i duši, prohloubí svoji intuici a naučí se ji používat. Objeví dosud nepoznané, skryté schopnosti, které v něm dřímají - probudí také svou skrytou dovednost na poli kreativity a tvoření. Individuálně konzultuje a provádí masáže s chiropraktickými prvky a taoskými vibračními technikami.
Za léta praxe a zkušeností propracovala několik speciálních kurzů, kde jsou používané techniky sestaveny na základě unikátních, starých, zapomenutých Taoských komplexů. Vypracovala speciální program pro obnovení a zkvalitnění zdraví žen. Cvičení probíhají zajímavou, originální a přístupnou formou pro ženy všech věkových skupin. To vše umožňuje během krátké doby (5-6 dní) zcela změnit jak vnější, tak i vnitřní stav účastnic. Ženy se nejen cítí lépe po zdravotní stránce, ale pociťují příliv energie, cítí se mladší a znovu nabývají psychické rovnováhy a vnitřní harmonii. Jejich život se stává pozitivnější.
Všechny kurzy jsou zaměřeny hlavně na omlazení organismu a ozdravení vnitřních orgánů a dosažení harmonie těla, duše a rozumu. Jsou vedeny tak, aby nebyly ve stejném znění jako předešlé a proto si v nich každý najde vždy něco nového. I ti, co již některý z jejich kurzů v minulosti absolvovali, jsou překvapeni, že se zase dovídají další zajímavé poznatky. Každý z nás se vyvíjí a učí stále něco nového - i paní Elena Tomilina na sobě neustále pracuje a tím přináší nové, vyzkoušené a osvědčené postupy především techniky z Východu: jak dosáhnout jejich prostřednictvím, ale hlavně svou snahou, vůlí a trpělivostí, těch nejlepších výsledků a tím také spokojenosti ve svém životě i na poli psychiky, která je v dnešním hektickém světě velmi zasažena. Všichni víme, že fyzické problémy projevené na těle, začínají právě tam. Tak postupně vznikala myšlenka vytvoření „Školy zdraví“, jejímž cílem je zlepšení fyzického stavu a duchovní rozvoj.

Mé články:

Navštivte mé kurzy:

Nabízím zboží:

Soubor meditačních obrazů Eleny Tomiliny s texty a lunárním...

produkt: Soubor meditačních obrazů Eleny Tomiliny s texty a lunárním...

cena: 350 Kč

Soubor 12 pohlednic meditačních obrazů Eleny Tomiliny

produkt: Soubor 12 pohlednic meditačních obrazů Eleny Tomiliny

cena: 150 Kč

DVD12 - Prevence a léčení traumat kloubů - Ruce

produkt: DVD12 - Prevence a léčení traumat kloubů - Ruce

cena: 420 Kč

DVD11 - 8 Kroků ke zdraví (pro ozdravení organismu při...

produkt: DVD11 - 8 Kroků ke zdraví (pro ozdravení organismu při...

cena: 420 Kč

DVD10 - Klasické cvičení na pročištění kostní dřeně (proti...

produkt: DVD10 - Klasické cvičení na pročištění kostní dřeně (proti...

cena: 420 Kč

Zobrazit všechny moje produkty »

Fotogalerie:

Elena Tomilina
Elena Tomilina
Elena Tomilina
Elena Tomilina
Elena Tomilina

Přidat komentář:

Křestní jméno:

E-mail (nezobrazí se):

Profese:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář