PrůvodciZdravím.cz

Jana Pozlovská

Jana Pozlovská

Jméno firmy, centra, kde pracuji:
Centrum osobního rozvoje SO HAM

IČO: 64236820

Adresa pracoviště:
Pod Harfou 943/36, 190 00 Praha 9

Kontaktní telefon: +420 602 731 021

WWW: www.soham.center

Kontaktovat průvodce

Používám tyto techniky:
batesova metoda, koučink, meditace, psychosomatická medicína, reiki, shamballa, vědomé uzdravení

Nabízím tyto služby:
Individuální konzultace v oblasti zdraví, vztahů a obtížných životních situací a také v oblasti zlepšování zraku.
Semináře s výukou přirozeného vidění, techniky funkčního principu a Yuen metody, Využití intuice, Vědomý život v přítomnosti
Meditace
Práce s energií

Ceník služeb:
Individuální konzultace: 1.000,- Kč/ 1 hodinu nebo 2.500,- Kč/ 3 hodiny
Semináře dle zaměření

Více o mně:
Jmenuji se Jana Pozlovská a jsem lektorkkou a konzultantkou v oblasti osobního rozvoje a zdravého životního stylu. V této oblasti se pohybuji již několik let - a podobně jako pro většinu lidí, kteří předávají své učení dál - i u mne byl ten výchozí moment to, že jsem měla potřebu udělat něco se svým vlastním životem. A tak jsem se vydala na cestu poznání a poznávání. Začala jsem číst spousty knížek, které byly zajímavé, ale pořád mi nepřinášely ten pocit naplnění a štěstí. Pořád jsem se dál honila mezi rodinou a kariérou, dělala jsem práci, která nebyla špatná a hlavně přinášela potřebné peníze, ale něco tam chybělo. Partnerský vztah vlastně žádný už dlouhou dobu nebyl - po rozvodu jsem neměla odvahu žádný vážný vztah začínat a raději jsem se soustředila na “budování kariéry”. A život mi tak nějak plynul mezi prsty.

Pak jsem jednoho dne potkala úžasného člověka, který mi řekl: “Přestaň číst a začni to žít.” A já si v tu chvíli uvědomila, jak velkou má pravdu. Jak ty vyčtené, teoretické informace mi jsou k ničemu, pokud je skutečně nebudu ve svém životě uplatňovat, pokud skutečně nezačnu něco dělat. V tu chvíli, kdy jsem se rozhodla to změnit, začaly se dít i v mém životě skutečné “zázraky”. Následovala setkání s hodně zajímavými učiteli, kteří mi prakticky ukazovali a předávali své techniky a metody, vždy přesně to, co jsem v danou cvhíli potřebovala, abych se zase posunula o něco dál. A já se přestala orientovat na informace, ale šla jsem za svým prožitkem a zkušeností. Učila jsem se a zkoušela, používala. Vše to, co mi nevyhovovalo nebo nefungovala, jsem v klidu opouštěla, a to, co mi vyhovovalo, jsem začlenila do svého života, případně přizpůsobila sama sobě. Můj život se velmi rychle změnil neskutečným způsobem k lepšímu. S otevřeným srdcem teď přijímám vše, co do mého života přichází, cítím se ve svém životě šťastná a spokojená, dělám práci, která mě baví a která stejnou radost a štěstí, které prožívám já, přináší i do života dalších lidí.

To je to, co nabízím svým klientům - ať už na seminářích a přednáškách nebo při individuálních konzultacích. Ukazuji jim, jak se dá po cestě životem kráčet šťastně a spokojeně, bez zbytečných stresů, strachů a špatných pocitů. Předávám jim to, co jsem se naučila a sama si ověřila v praxi, inspiruji je tím, jaký život žiju já.

Ráda toto vše předám i vám. Je jen na vás, jak sami se svým životem naložíte. Jednoduché pravidlo, které vás povede tím správným směrem je - nevěřte žádným informacím, vše si vyzkoušejte a prozkoumejte. Jen tak můžete poznat, jestli právě toto funguje pro vás nebo ne. Pokud něco nefunguje, klidně to odložte a zkuste něco jiného. Vždycky je způsob, jak můžete svůj problém vyřešit. Vždycky můžete najít někoho, kdo vás to naučí a pomůže vám. Otevřete se životu a přijímejte to, co vám přináší. Pokud se jím necháte vést, můžete žít šťastný a naplněný život, o jakém jste se zatím ani neodvažovali snít.

Více na: www.soham.center

Přidat komentář:

Křestní jméno:

E-mail (nezobrazí se):

Profese:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář