PrůvodciZdravím.cz

Poezie v pohybu aneb protažení v meditaci, v Praze 3.-4. 3. s Elenou Tomilinou (Rusko)

11. 2. 2018 | 1768 shlédnutí | Elena Tomilina
Poezie v pohybu aneb protažení v meditaci, v Praze 3.-4. 3. s Elenou Tomilinou (Rusko)

Proč vaše tělo potřebuje protažení. V taoistické józe /čchi-kungu/ se velmi často používají protahovací cvičení. Ty mají obrovský účinek, jak na tělo tak na psychiku. Jejich působením na klouby a vazy se přenáší účinek na celé tělo. Vzpomeňte si, že my spontáně protahujeme naše tělo  již od narození a protahování nás provází celým životem. Všechny pohyby těla a všechny emocionální pohyby jsou protahování. Pomocí protahovacích cvičení můžeme ovlivnit prakticky vše: dosáhnout pružnosti mládí, zdraví, aktivity a dlouhověkosti, dobré nálady, uvolnění a sebevědomí.

A co třeba sport ? Gymnastika a fitnes posilují pouze svaly, poskytují nám sílu a dynamické protažení. Nemocnému srdci nepomohou a oslabené ledviny neošetří. Ve sportu jsou úrazy téměř normou a duševní napětí samozřejmostí. Cílem sportu jsou vítězství a medaile a cílem fitnesu je formování postavy.

A jak je to v čchi-kungu ? Cílem jakéhokoliv cvičení čchi-kungu je zdraví jak fyzické tak psychické. Zde není místo k soupeření . Nejde o žádný spěch. Vše, co děláme, děláme pro sebe a pro své zdraví s představou  celého života před sebou. Můžeme začít v jakémkoliv věku.

Díky postupnému protahování se zvyšuje množství  kloubního mazu, a tím se snižuje riziko artritidy a artrózy. Zlepšuje se krevní oběh, odstraňují se bloky a krevní sraženiny. Páteř bude pružná a mladá. K dosažení úspěchu potřebujeme pouze tři související věci: vůli, snahu a trpělivost.

Workshop vede Elena Tomilina, úspěšná léčitelka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka, spoluautorka knížek Ing. Borise Tichanovského. Na základě 28-leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na svých kurzech.

 

 • Workshop bude probíhat na FTVS, José Martího 269/31, 162 52 - Praha 6 - Veleslavín, tělocvična TBO 3 - 127m2.
 • Cena pro zájemce je 1900,- Kč (2 denní víkendový workshop - kurzovné a pronájem, bez ubytování a stravování)
 • Začínáme v sobotu 3.3. od 10.00 - 17.00hod. a pokračujeme v neděli 4.3. od 9.00 – 16.00 hod (dle domluvy s 1 - 1.30hod. obědovou pauzou)
 • Nutná rezervace místa přihláškou a zálohou!!!
 • Ubytování i stravování si každý hradí sám. Ubytování pro mimopražské může být přímo v areálu FTVS za 250,-Kč formou Hostelu na mailu Svabova@ftvs.cuni či  tel. 220 173 043.  Vše je domluveno -  zajistíte si jej na odkazu https://www.ftvs.cuni.cz/FTVS-169.html -  je dobré říci kvůli ceně, že jste kurzista Školy zdraví Eleny Tomiliny a ve dnech .... absolvujete kurz.
 • workshop je veden v českém jazyce

 

 • Pokud máte zájem zúčastnit se, klikněte na následující odkaz a bude přesměrováni na naše stránky s popisem a elektronickou přihláškou.
 • https://www.skolazdravi.eu/kurz/praha-poezie-v-pohybu-protahovani-v-meditaci/
 • Vše si přečtěte, protože na stránky pruvodcizdravim.cz jsme dali jen to základní.
 • Dále vyplňte formulář přihlášky pod popisem kurzu, pořadatelem a mapkou místa konání kurzu. Dále se řiďte pokyny v Organizačním Bloku na našich stránkách www.skolazdravi.eu.
 • Děkujeme a těšíme se na Vás.

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zavolejte panu Lacinovi, 603 258 558, on Vám ochotně poradí. Děkujeme.

Něco navíc: Osobní ozdravné masáže Eleny Tomiliny: Vysoce oblíbené masáže (za masáž cca 25 - 30 min, cena 400,-Kč) bude paní Elena Tomilina poskytovat dle předchozí objednávky u Ing. Leoše Laciny od 5. 3. do 8. 3. 2018 od 10.00 -13.00 hod. (vždy 6 objednaných) v prostorách Minervy – oázy zdraví a pohody, Sokolovská 82, Praha 8. Projdete průchodem rovně dozadu a přijdete přímo před vchod do Minervy. Volat můžete už nyní na 603 258 558.

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do 16. 2. 2018 složenkou a do 23. 2. 2018 hotově. Jen tak budete přihlášeni. Děkujeme. 


Přidat komentář

Vaše jméno:

E-mail:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář