PrůvodciZdravím.cz

Workshop Eleny Tomiliny na vánočním festivalu MINERVAFest.

18. 11. 2018 | 1595 shlédnutí
Workshop Eleny Tomiliny na vánočním festivalu MINERVAFest.

Datum konání: 8. 12. 2018 - 9. 12. 2018

Lokalita: Praha

Kurz pořádá: Agentura ERDELINE - Mgr. Edrelyiová

Přednášející: Elena Tomilina

Cena: 100 Kč

Zveme Vás na 4 hodinový Adventní workshop ” Sám sobě doktorem – aby tělo nebolelo” s paní Elenou Tomilinou v rámci 67. Vánočního festivalu zdraví, poznání a kreativního života – MINERVA Fest s názvem "Načerpejte sílu, pohodu a inspiraci" konající se od 8. 12. – 9. 12., kde vystoupí s tím nejlepším z ozdravných komplexů a cvičení z Tao jógy, Čchi-kungu a dlouho utajovaných východních cvičení.

Máme pro Vás vánoční tip. Můžete navštívit festival , v sobotu a v neděli si vždy od 10.00 – 12.00 hod. zacvičit, protáhnout se, dozvědět se nové věci, nakoupit vánoční dárky v podobě výukových DVD, atraktivních souborů meditačních obrazů Eleny s podpisem autorky ve formátu A2 i pohlednicovém a vyzvednout si materiály o Škole zdraví a časový rozpis připravovaných pobytů, kurzů, masáží, akcí a seminářů v roce 2019.

Stačí, když si letos uděláte o Adventu alespoň jeden den jen pro sebe. A pokud přitom 8. nebo 9. prosince navštívíte MinervaFest, zvládnete nejen povznést duši a ozdravit tělo, ale navíc získáte i inspiraci pro zdravé vánoční vaření a pečení a nakoupíte užitečné dárky za výstavní ceny.

Dále Vás čeká příjemný maraton zajímavých přednášek, seminářů a workshopů, které budou probíhat po celou sobotu a neděli souběžně ve třech sálech. K tomu celou sobotu a nedělní dopoledne na vás navíc čeká pestrá nabídka zdravotního a energetického cvičení v tělocvičně. 

Kompletní, velmi zajímavý program Vánočního festivalu, cvičení s Elenou Tomilinou a nejrůznějších přednášek najdete – zde

 

ORGANIZAČNÍ

  • Workshop bude probíhat na adrese Michnův palác, Újezd 450/40, Praha 1 – Malá Strana, v tělocvičně
  • Cena workshopu pro zájemce činí 100,- Kč / den a úhrada bude prováděna u pokladny festivalu
  • Začínáme v sobotu 8.12. od 10.00 - 12.00hod. a pokračujeme v neděli 9.12. od 10.00 – 12.00 hod
  • Seminář s cvičením určený pro účastníky jakéhokoliv věku a pohyblivosti. Je zaměřený na ozdravění, regeneraci a harmonizaci vlastního těla a duše.
  • Elena Tomilina vás naučí ozdravnou samo-masáž se speciálními zvuky na vnitřní orgány, speciální dechová cvičení na zvýšení imunity a Taovskou gymnastiku na zvýšení elastičnosti šlach, vazů a svalů.
  • Přijďte rovnou bez přihlášení na festival.
  • Kurz je veden v českém jazyce
  • Kliknutím na leták, leták zvětšíte.

 

Děkujeme. Přijďte, těšíme se na viděnou. 


Přidat komentář

Vaše jméno:

E-mail:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář