PrůvodciZdravím.cz

Festival Miluj svůj život v Plzňi

1. 7. 2019 | 362 shlédnutí
Festival Miluj svůj život v Plzňi

Datum konání: 5. 7. 2019

Lokalita: Plzeň

Kurz pořádá: Agentura Ano

Přednášející: viz.text

Cena: 0 Kč

MILUJ SVŮJ ŽIVOT – 55. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

 

5.-7.7.2019

 

Areál Akademie hotelnictví a cestovního ruchu, Nade Mží 1, Plzeň Přední Skvrňany

 

 

Ve dnech 5.-7.7. se uskuteční v Plzni další ročník festivalu Miluj svůj život, zaměřený převážně na osobní rozvoj, zdravý životní styl a alternativní obory.

Základ festivalu tvoří pestrý přednáškový program, složený z přednášek, koncertů, cvičení a workshopů probíhajících hned na několika místech souběžně, a velká prodejní výstava s nabídkou nejrůznějšího zboží a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny.

 

NENECHTE SI UJÍT:

 

Budete mít příležitost se setkat s MUDr. Tomášem Lebenhartem, oblíbeným terapeutem, který „svlékl bílý plášť. Festivalu se poprvé zúčastní lektor a terapeut Petr Gono, který vás naučí jak „Mít víc času“. Velmi rádi přivítáme Asdrubala Torrese indiána z Tayrony (Kolumbie). Výraznou osobností je známý český terapeut, cestovatel a spisovatel Mgr. Miloš Matula. Akce se zúčastní odborník na ajurvédu PhDr. Bhagwant Singh Sandhu CSc. z Indie, mongolská šamanka Zaada Bayarjargal, Juan Carlos Pacaya Goméz – šaman z Peru. Zveme vás na 1. České agnihotra setkání, které proběhne v rámci programu. Povedou jej zahraniční lektoři a zažijete také ohňový rituál. Dozvíte se více o Digitální demenci. Celkový program je velmi pestrý a věříme, že si zde každý najde to své.

 

Zpestřením těchto letních festivalů je i venkovní prostor, sloužící pro relaxaci a odpočinek. I zde budou venkovní stánky jak se zbožím, tak s nabídkou velmi chutných a hlavně zdravých jídel. V tomto zahradním prostoru probíhat ZDARMA různé doprovodné programy.

 

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit VELKOU PRODEJNÍ VÝSTAVU, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb. Najdete zde výklad karet, focení aury, masáže, irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku a mnoho dalšího.

 

Festival se koná v areálu SOU elektrotechnické, Nade Mží 1, Plzeň – Přední Skvrňany. Místo má dobrou dopravní dostupnost, areál se nachází přímo proti zastávce tramvaje č. 2, stanice „Přední Skvrňany“. Programy probíhají denně od 10.00 do 21.00 hodin. Výstava je přístupná veřejnosti od 10.00 do 20.00 hodin. Do výstavního prostoru je vstupné Zdarma. Zajišťujeme i ubytování. Podrobný program a další informace najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, 608 377 573, festiv@ezotera.cz.

 

Srdečně všechny zveme


Přidat komentář

Vaše jméno:

E-mail:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář