PrůvodciZdravím.cz

Zlaté recepty Čchi-kungu a jak si přirozeně zlepšit zrak (práce s akátovým medem) - Elena Tomilina, Maxov

14. 2. 2020 | 79 shlédnutí
Zlaté recepty Čchi-kungu a jak si přirozeně zlepšit zrak (práce s akátovým medem) - Elena Tomilina, Maxov

Datum konání: 10. 5. 2020 - 16. 5. 2020

Lokalita: Nový Bor

Kurz pořádá: www.skolazdravi.eu

Přednášející: Elena Tomilina

Cena: 6 300 Kč

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ A OCHRANY ZDRAVÍ - KURZ ZRUŠEN !!!

6 denní speciální pobytový kombinovaný kurz Čchi-kungu pro 25 účastníků v soukromém penzionu, Radvanec - Maxov 12, Sloup v Čechách, 471 52

Hlavní potřebou každého člověka je uchování zdraví a života. Metody s léčebnými účinky, pravidla léčby a způsoby získávání energie byly vyvinuty už jógou starověké Indie a Číny. V každém těle se nachází program života a obnovy. Na tomto základě byl vytvořen systém čchi-kung. Je jedním z největších úspěchů čínské civilizace. Tato prastará věda o člověku a jeho zdraví nás učí žít podle zákonů přírody.

Podle těchto zákonů je jaro nejlepším časem roku pro obnovu a posílení zraku a na dobrý zrak má vliv nejen stav očních svalů, ale také stav celého organizmu a proto náš kurz na přirozené zlepšení zraku zahrnuje řadu cvičení na udržení zdravého těla a emocionální rovnováhy. Na kurzu se budeme starat o stav celého těla. Součástí programu je cvičení na zvýšení pružnosti páteře a kloubů, dechové cvičení, cvičení hrou na posílení očních svalů, energetická gymnastika pro zlepšení zraku, různé dynamické komplexy čchi-kungu pro zintenzivnění práci vnitřních orgánů, techniky Tai-chi -Bang (žezlo Tai-chi) na vyrovnávání energie v těle, stejně jako relaxační a meditační techniky. Cvičení pomáhají odstraňovat napětí v očích. Jsou dobrá pro ty, kdo trpí únavou a suchostí v očích nebo jinými očními problémy a pro ty, co pracují dlouho na počítači.

Elena Tomilina pro tento kurz připravuje přírodní akátový med pro výživu a přirozené zlepšení zraku. Akátový med je nejlepším antiseptikem, s jehož pomocí lze léčit různé oční nemoci jako jsou - glaukom, infekční zánět spojivek, komplikovaná katarakta, pomáhá odstranit ekzémy, neyrodermatyty. Jedná se o velmi užitečného a mnohostranného pomocníka, kterého se naučíme používat 2x denně. Zbytek úžasných vlastností a jeho charakteristiku uvedeme na kurzu.

Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu.( Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku)

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Na základě 30-leté praxe vedení kurzů vytvořila vlastní originální vysoce účinné metody léčení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvede na tomto kurzu. Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

 

Upozornění : kurz je limitovaný počtem 25 účastníků. Podmínka majitelů RS Maxova pro uskutečnění kurzu je min. 20 přihlášených účastníků! Protože celý objekt je objednán pro nás. Uzávěrka přihlášek a záloh za garantovanou cenu je do 15. 4. 2020.

 

ORGANIZAČNÍ

 • Kurz a vše okolo kurzu zajišťuje a informace podá: 

       Ing. Leoš Lacina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora, mobil: 603 258 558, e-mail : skola.zdravi@seznam.cz


 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě při nejasnostech kontaktovali Ing. Leoše Lacinu, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku "Důležité informace", jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům a nová souhrnná pravidla. Zkrácená souhrnná pravidla zde.
 • kurz bude probíhat v soukromém penzionu, Radvanec - Maxov 12, Sloup v Čechách, 471 52
 • Cena kurzu pro zájemce je 6300,- Kč (6 denní pobytový kurz - kurzovné, ubytování a 3x denně stravování)
 • Garantujeme do 15. 4. 2020 cenu pro přihlášeného účastníka na kurz 6300,- Kč. Po tomto datu je konečná cena stanovena na 6600,- Kč Je možno se ještě přihlásit i po 15.4. 2020.
 • Začínáme v neděli  10. 5. od 17.00 hod. (strava začíná večeří v 18.00h.) a končíme v sobotu 16. 5. v 10.00 hod (strava končí snídaní)
 • Pokud máte o kurz zájem, vyplňte formulář  závazné přihlášky, viz. dole na této stránce přesměrování.
 • Do poznámky přihlášky nezapomeňte uvést: s kým chcete případně bydlet ve dvoulůžkovém či třílůžkovém pokoji, je-li možnost - jaký pokoj, jakou preferujete stravu (normální, bezmasou), jestli použijete vlastní prostředek nebo pojedete vlakem.
 • Kurzovné uhraďte zálohou  3000,-Kč,  složenkou typu C do 15. 4. 2020 na adresu : Elena Tomilina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora.  Nezaškrtávejte, do vlastních rukou, prosím. Záloha nelze vyzvednout a vrátí se Vám zpět.
 • Můžete uhradit hotově třeba na předchozích kurzech, dle domluvy s panem Lacinou nejpozději do 15. 4. 2020.
 • Do zprávy pro příjemce napište místo a datum kurzu.
 • Zálohu uhraďte do týdne po poslání přihlášky. Jen tak budete řádně přihlášeni. Doplatek uhradíte v den nástupu na kurz u pana Laciny v sále penzionu.
 • NA BANKOVNÍ ÚČET ZÁLOHA POSÍLAT NEJDE. Děkujeme za pochopení.
 • Přihláška je závazná, pokud se nemůžete z vážných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. Při zrušení kurzu do 14. dne před započetím je storno poplatek 1000,- Kč, později záloha propadá celá. Pokud nepojedete ze zdravotních důvodů, záloha Vám bude na základě dokladu o nemoci vrácena. Nutno oznámit písemně. Storno poplatek činí 1000,-Kč.
 • Po odeslání  přihlášky  a zálohy jste  již  do  kurzu  zařazeni.  V  případě,  že  od  Vás neobdržíme zálohu, budou do kurzu zařazeni přednostně další zájemci.
 • Kurz  je limitovaný  počtem  25  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Umístění : Soukromý penzion v Maxově, je vzdálen 1 km od obce Sloup v Čechách směr Cvikov po 1 km na pravé straně. Je jedním z nejžádanějších letních rekreačních center pro svoje zdravé ovzduší, romantické okolí, rozsáhlé lesy a pískovcové věže mají charakter Česko-saského Švýcarska.
 • Ubytování je zajištěno v soukromém penzionu, Radvanec - Maxov 12, Sloup v Čechách, 471 52. Zajišťují nově, bratři Pocarové (majitelé).
 • Pokoje jsou jeden dvoulůžkový, jinak třílůžkové s umyvadlem na pokoji, WC a sprchy společné na patře. A ještě centrální umývárna s mnoha sprchami se nachází v přízemí.
 • Jednolůžkový pokoj samostatně není, pouze z dvoulůžkového. Může být jen jeden a příplatek činí 90,- Kč/noc.
 • Možnost parkovat přímo u penzionu na parkovišti zdarma.
 • Stravování je formou plné penze v jídelně penzionu, s výběrem normální, bezmasé a má charakter domácí kuchyně.
 • Jídelna hlavně vaří stravu bezmasou a normální. K hlavnímu jídlu se připravují moučník či ovoce.
 • Snídaně bude formou bufetu.
 • Děti do 12 let platí 2700,-Kč s plnou penzí a noclehem.
 •  
 • Doprava na kurz: individuálně. Vlastním autem, vlakem nebo autobusem.  Při problému s dopravou pokusíme poradit či domluvit společnou jízdu autem s jinými účastníky. Napište, zavolejte v předstihu. Jinak dojeďte do Sloupu případně do Nového Boru a my zkusíme naplánovat odvoz.
 • Na kurz si vezměte: volnější, ale i teplejší sportovní oblečení, plavky (cvičení bude probíhat jak uvnitř, tak hlavně v přírodě), boty pro sport i vycházky. Přibalte karimatku nebo jinou podložku, pokud jste na ni zvyklí. Dále blok formátu A5 a něco na psaní . Kdo máte z minulých kurzů "Taj-chi-Bang tyčku", vezměte si jí sebou. Ke cvičením budeme potřebovat nafukovací OVERBALL – gymnastický míč velikosti 25 – 26 cm. Cena od Vietnamců 52,- – 72,- Kč, zbytek prodejců od 72,- Kč – 90,-Kč. Dokonce je mají na Alza.cz a v e-shopu Lidlu. Pro tento kurz ke zcela novým cvičením budete potřebovat ještě jednu pomůcku posilovací gumu Thera-Band 1,5 metru nebo jiné značky.  Posilovací gumu použijeme ve speciálním cvičení, které zlepšujte držení těla, rovnováhu, posiluje oslabené svaly, minimalizuje tlak na klouby, zvyšuje jejich rozsah a snižuje riziko zranění. Jedná se o vysoce kvalitní produkt, který je vhodný pro všechny věkové skupiny díky možnosti volby zátěže/obtížnosti. Pro začátek si vezměte každý/á jednu posilovací gumu na cvičení, barvu zvolte si jakou chcete - žlutou (nejlehčí), červenou (střední), zelenou (pokud se cítíte). Děkujeme.
 • kurz je veden v českém jazyce

 •  Pokud máte o kurz zájem, klikněte na následující odkaz a budete přesměrováni na naše stránky Škola zdraví s popisem kurzu a elektronickou přihláškou, která se nachází úplně dole na stránce.
 • https://www.skolazdravi.eu/kurz/maxov1-zlate-recepty-cchi-kungu-a-jak-si-prirozene-zlepsit-zrak/
 • Vyplňte formulář přihlášky, nezapomeňte napsat druh stravy, s kým chcete bydlet na pokoji a odsouhlasit podmínky účasti a GDPR. Bez souhlasu se přihláška neodešle. Dále se řiďte pokyny v Organizačním Bloku.

·  Děkujeme a těšíme se na Vás.


 

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zavolejte panu Lacinovi.

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné, do 15. 4. 2020 složenkou typu C a do 15. 4. 2020 hotově.

Děkujeme.

 


Přidat komentář

Vaše jméno:

E-mail:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář