PrůvodciZdravím.cz

Meditace s rozborem-odstranění neg. návyků,vztahy,strážce brány vědomí

7. 5. 2020 | 16 shlédnutí
Meditace s rozborem-odstranění neg. návyků,vztahy,strážce brány vědomí

Datum konání: 21. 6. 2020

Lokalita: Praha

Kurz pořádá: Eva Kalivodová Štichová

Přednášející: Eva Kalivodová Štichová

Cena: 1 200 Kč

Meditace s rozborem

Témata – odstranění negativních návyků, harmonické osobní vztahy,

setkání se strážcem brány vědomí

 

Meditace je stav v hladině alfa, kdy odpojíme mysl a napojíme se do vyšších sfér. C. G. Jung se věnoval hlubinné psychologii snažil se přijít na podstatu nevědomé stránky duše, nakonec řekl, že synchronicita je podstatou všeho. Skryté uvnitř je vysílané navenek. Zkoumal nevědomí, naslouchal jeho hlasu, snažil se ho vědomě uchopit.

Na kurzu se dozvíte vše potřebné k tomu, abyste mohli doma sami meditovat a posunovat se tak dál po své životní cestě.

C.G.Jung řekl: Duše obsahuje tolik záhad, co svět se svými galaktickými systémy, skýtajícími tak vznešenou podívanou, že jen duch zcela bez fantazie si nedokáže připustit svou nedostatečnost. „Všechno vnější je také vnitřní.“ 

  • Odstranění negativních návyků ze svého života

Stává se, že nás jako by „něco“ pronásleduje a my s tím neumíme pracovat, zbavit se toho na vědomé úrovni. Ať už se jedná o jakoukoliv zátěž, umíme s ní pracovat na mentální úrovní, tedy v meditaci. Ať už o svých návycích víte a jsou tedy vědomé nebo o nich nevíte a jsou nevědomé, umíte s nimi pracovat. Přijďte se naučit novým technikám v meditaci a využijte jich pro své odlehčení v životě.

 

  • Harmonické osobní vztahy (zrcadlení nezpracovaných věcí, ale taky vlastního posunu)

Vztahy jsou životním námětem každého z nás. Ať už si to uvědomujeme nebo ne, lidé v našem životě nám zrcadlí to, co nemáme zpracované. Jdeme životem se spousty přátel, kamarádů, kolegů a každý z nich nám něco zrcadlí. Není to vždy v negativu, ale taky v pozitivním světle. Učíme se životně oběma stranám. Cesta přijetí poselství od lidí blízkých je tím nejrychlejším posunovačem. Přijďte se naučit vnímat slovům nevyřčeným a posunout se tak kupředu na své životní cestě.

 

  • Strážce brány vědomí

Sním či bdím. Je to sen nebo realita? Mám věřit nebo je to výplod mé fantazie? Ukážu vám cestu ke strážci brány vědomí (strážce prahu), který vám prozradí vaše slabá místa i silná místa.  Ukáže vám, jak s nimi zacházet, postupovat. Co již máte „odžito“ a taky kam vaše životní kroky míří. Touto cestou pak budete moci kdykoliv kráčet sami z pohodlí domova. Hledej pravdu – sebe, chtěj se vidět takového jaký jsi – hledej příčiny, podstatu, které působí ve tvém světě problémy, hledej cestu dál.

 

Den: 21.6.2020         

Čas: 10 – 16 hodin                           

Cena: 1.200,- Kč


Přidat komentář

Vaše jméno:

E-mail:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář