PrůvodciZdravím.cz

Workshop mandal s rozborem kresby, věštěním a meditací

8. 4. 2021 | 27 shlédnutí
Workshop mandal s rozborem kresby, věštěním a meditací

Datum konání: 27. 4. 2021

Lokalita: Praha

Kurz pořádá: Eva Kalivodová Štichová

Přednášející: Eva Kalivodová Štichová

Cena: 680 Kč

Pootevřete dveře své duši a dovolte ji se znovu uvolnit, smát se a užívat si života.

Každý z nás prožívá denně spousty nejen krásných chvil, ale taky věcí, které ho tíží. Přijďte očistit svou duši od záležitostí, které vás trápí, vytváří smutek na duši a nedovolí vám tak vykouzlit stálý úsměv na tváři. To, co vás tíží dáme při společném malování mandal pryč, rozebereme tuto skutečnost a dovolíme duši, aby se očistila, opět se radovala a mohla tak popojít dál na své životní cestě. Dovolte své duši, aby se radovala z každodenních maličkostí.

Jak to viděl Carl Gustav Jung....

Významný lékař a psychoterapeut Carl Gustav Jung, zakladatel analytické psychologie, považoval mandalu za zrcadlo vnitřního světa člověka, ve kterém je možno nalézt pomyslný bod, od něhož se odvíjí složky osobnosti, například to, jak se člověk chová, k čemu inklinuje nebo co je pro něj důležité, a podle kterého je nitro daného člověka uspořádáno. Osobní mandaly jsou tedy podle něj obrazy z nevědomí a dávají příležitost lépe poznat vnitřní svět člověka. Výsledná kresba – mandala ukáže nejen vaši momentální náladu, ale tvary a struktury budou představovat pomyslné zrcadlo vašich myšlenek, barvy naopak vyjádří pocity a emoce.

Jak toto setkání probíhá?

Vyberete si obrázek předtištěné mandaly a za pomocí hudby se necháte vést ve vymalovávání mandaly. Myslet u toho můžete na věc, která vás trápí nebo mandalu vymalujete „jen tak". Tato práce trvá cca hodinu. Následně rozeberu jednotlivé mandaly, sdělím, kde je příčina problému, jež vás trápí a doporučím, jak tento „problém" dále řešit. Slova můžou být chápána různě, proto bude obrázek doprovázen věštěním, a to pokaždé v jinak (výkladem karet, kostkami, kyvadlem, L-dráty, intuitivním písmem a dalšími). Popíšu problém, vysvětlím, proč přišel, co od Vás chce a kam míří. Dostanete rady pomocí věštěckých disciplín a pomoc, kam dál, najdeme v návodné meditaci, jenž vás nasměruje právě tam, kam mají mířit vaše kroky k vyřešení problému a klidu duše.

 

Maximální počet uchazečů je 6.

Den: 27.4.2021

Čas: 17,30-21,00 hodin

Cena: 680,- Kč

 
 
 

 


Přidat komentář

Vaše jméno:

E-mail:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář