PrůvodciZdravím.cz

Léčivý ženský kruh - odpuštění, uzdravení, návrat ke své duši

18. 5. 2022 | 56 shlédnutí
Léčivý ženský kruh - odpuštění, uzdravení, návrat ke své duši

Datum konání: 19. 6. 2022

Lokalita: Praha

Kurz pořádá: Eva Kalivodová Štichová

Přednášející: Eva Kalivodová Štichová

Cena: 800 Kč

Workshop je vhodný pro každého, kdo chce na sobě pracovat, kdo se chce dozvědět více podprahového o daném tématu ve spojitosti se sebou.

 

Využíváme energii celé skupiny, abychom se na chvíli zastavily a na pár okamžiků se ponořily samy do sebe a samy za sebe. Respektujeme sebe samu, druhé ženy, jejich emoce a současné názory. Procesy odhalování podpoříme jednoduchými konstelačními, projekčními a meditačními technikami. Samotné odhalování sebe sama a sdílení myšlenek a pocitů je velmi léčivé a umožňuje nám opravit náš dosavadní myšlenkový a emoční zápis. Pracovní setkání žen probíhají podle určitých pravidel, ale jsou jedinečná, neopakovatelná. Pracovní setkání nejsou přednáškou ani výukou. Ženy aktivně vytvářejí „pracovní" atmosféru. Nesnažíme se zrealizovat pradávné rituály či napodobit šamanské techniky v našem středoevropském světě, ale v mnohém se necháme těmito technikami inspirovat, poučit. Jednotlivá témata na sebe nenavazují jsou samostatná, takže se můžete připojit kdykoliv chcete. Vše, co se odehrává v prostoru Akademie zůstává zde, žádné informace nejsou vynášeny ven, respektujeme jedna druhou.

Odpuštění, uzdravení, návrat ke své duši

Upřednostňujeme více druhé než sebe a neumíme si s tím poradit. Vnímáme realitu, ve které druhým dovolíme víc než sobě. Odpustit druhému v nás vyvolá pocit úlevy, ale pouze jednostranně. Aby byl proces kompletní je potřeba, abychom odpustily i samy sobě. Myšlenkové vzorce mají různé odchylky a těm i dalším se budeme věnovat. Budeme se navracet blíž samy k sobě. Pomůžeme své duši, aby se probudila a byla aktivní opravdu taková jaká přišla na svět, resp. s jakým potenciálem.

Témata:

  • Sebeláska, sebepřijetí (vnitřní a vnější vztah)
  • Odpuštění, uzdravení, návrat ke své duši
  • Životní hojnost; jsem světlem, jsem láskou
  • Strach, stres, nervozita
  • Minulé životy, které nám brání skutečně se projevit
  • Jsem režisérem svého života – můj život, kde vládnu já; dělat změny je důležité; přitahuji budoucnost; žiji tady a teď – co aktuálně řeším
  • Vztah k sobě – dva v mé hlavě; nenech se programovat; klíč k harmonii
  • Zastavení negativních myšlenek, léčení životního neúspěchu; aktivace pozitivní ho

 

Den: 19.6.2022

Čas: 10,00 - 18,00 hodin

Cena: 1.000,- Kč / cena léto 800,-Kč


Přidat komentář

Vaše jméno:

E-mail:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář