PrůvodciZdravím.cz

Meditační kurz sebepoznání a osobního rozvoje

18. 5. 2022 | 53 shlédnutí
Meditační kurz sebepoznání a osobního rozvoje

Datum konání: 18. 6. 2022

Lokalita: Praha

Kurz pořádá: Eva Kalivodová Štichová

Přednášející: Eva Kalivodová Štichová

Cena: 1 200 Kč

Kurz je zaměřený na poznání sebe sama skrze meditaci s následným rozborem. Prostřednictvím data narození poznáte a pochopíte sami sebe, a to velice jednoduchým způsobem, bez velkého počítání. Čísla nevyjadřují pouze množství, ale v každé číslici je ukrytá také energie, která na nás působí buď podpůrně, nebo výchovně.

 

Dozvíte se: jaký je váš životní záměr, kde se právě nacházíte a kam směřujete. Porozumíte sami sobě, pochopíte lidi okolo sebe. Těšit se můžete na meditace na uvolnění těla i mysli, muzikoterapii, relaxační masáže a další.

 

Pojďte společně s námi strávit příjemný relaxační den a načerpat nové poznatky

o tom, jak získat energie při práci na sobě samých. Dozvíte se, proč se neustále dostáváte do podobných situací, proč potkáváte podobné lidi a mnoho více. 

 

Jak bude kurz probíhat a co se bude dít?

Začneme očistnou meditací, abychom byli krásně odpočatí a naladění na duchovní práci, práci sami na sobě. Povedeme vás od prvních krůčků – co je důležité vědět, než začnu meditovat, důležitost samotné meditace i její následný rozbor.

 

Dozvíte se, jakým způsobem můžete využít energie ukryté v číslech. Chybět nebude meditace na aktuální téma s podrobným rozborem. Následovat budou energetické masáže, uvolnění, relax. Věnovat se budeme taky muzikoterapii, pohybu, malování mandal pro uvolnění a uvědomění si toho, kdo jsme a kam jdeme z pozice duše.

 

S sebou: karimatku, pastelky, blok, tužku a dobrou náladu.

 

Den: 18.6.2022 / 24.9.20222

Čas: 10,00 – 18,00 hodin

Cena: 1.500,-Kč / cena léto 1.200,- Kč

 
 

Přidat komentář

Vaše jméno:

E-mail:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář