PrůvodciZdravím.cz

Hájenka Veveří, Kněžpole – V.I.P. Tajemství zdravého života, způsob spojení s podvědomím, relaxační kreslení - Elena Tomilina

16. 6. 2022 | 32 shlédnutí
Hájenka Veveří, Kněžpole – V.I.P. Tajemství zdravého života, způsob spojení s podvědomím, relaxační kreslení - Elena Tomilina

Datum konání: 8. 8. 2022 - 13. 8. 2022

Lokalita: Rýmařov

Kurz pořádá: Dana Meca Franková / skolazdravi.eu

Přednášející: Elena Tomilina

Cena: 7 850 Kč

Kurz je již OBSAZEN! NOVÝ V.I.P. KURZ PRO 16 ÚČASTNÍKŮ !

Tento kurz je výjímečný jak místem, kde se koná (je za odměnu!), tak i maximálním počtem účastníků – maximálně 16 osob! Je adekvátní změnou za dva srpnové kurzy, které se měly konat na horské chatě Solitér v Malé Morávce. Chatu však majitel prodal, proto jsme našli toto kouzelné místo, kam se moc těšíme a slibujeme, že tento pobyt na hájence bude zcela výjímečný, láskyplný a stejně příjemný, jako všechny kurzy Jelenky doposud. Je určen pro VIP klienty a pro ty, kteří se již na Solitér přihlásili (pokud jejich zájem stále trvá) a pro ty, kteří se přihlásí co nejdříve, než se zaplní celkový maximální počet 16. osob.

Člověk je bytostí nejen sociální, ale i přírodní. Na svoji přírodní stránku zapomínáme , svoji přírodní stránku zanedbáváme a upřednostňujeme sociální potřeby:  práce, finance, komunikace … A pak jsme překvapeni, odkud plynou naše nemoci. V dnešní době lidé podléhají neustálému stresu kvůli nedostatku stabilní situace a potřebě řešit nekonečné konflikty na různých úrovních.  Tyto extrémní situace jsou příčinou mnoha poruch duševních a psychosomatických. Výsledkem sociálního a „svobodného“ životního stylu jsou neurózy, infarkty, mrtvice, poruchy zraku a řada různých problémů. Hlavní potřebou každého člověka je uchování zdraví a života.  Mnozí lidé si nejsou vědomi toho, jak velké rezervy má naše tělo v oblasti fyzického i duševního zdraví a jak se mohou tyto rezervy uchovat, rozvíjet a využívat a tím na mnoho let prodloužit aktivní život. Metody s léčebnými účinky, pravidla léčby a způsoby získávání energie byly vyvinuty už jógou staŕověké Indie a Číny. Tato tajemství se dědí z generace na generaci až do dnešní doby. V každém těle se nachází program života a obnovy. Na tomto základě byl vytvořen systém čchi-kung. Je jedním z největších úspěchů čínské civilizace. Tato prastará věda o člověku a jeho zdraví nás učí žít podle zákonů přírody.

Biolokace – způsob spojení s podvědomím. Poznávání sama sebe je nejvyšší vědou, ke které musí člověk směřovat. Není to bezmyšlenkovité “přehrabování” svých pocitů, nýbrž postupné poznávání své vnitřní podstaty. To nám dává možnost, otevřít sám sebe a poznat svou individualitu. Ve Vesmíru vše vysílá a přijímá energii. Naše podvědomí, jako součást Vesmíru, také plní tyto funkce – všechno ví o sobě a o Vesmíru přes informačně energetické prostředí. Používáním biolokace nám dává unikátní možnost spojit se svým podvědomím a dostat odpovědi nejen na nejdůležitější otázky svého života a zdraví.

Součástí programu je cvičení na zvýšení pružnosti páteře a kloubů, dechové cvičení, cvičení hrou a energetická gymnastika, různé dynamické komplexy čchi-kungu pro zintenzivnění práci vnitřních orgánů, techniky Tai-chi -Bang (žezlo Tai-chi) na vyrovnávání energie v těle, stejně jako relaxační a meditační techniky. Dále Elena Tomilina zařadila nově do kurzu nové tema, relaxační malování, které umocní účinky působení speciálně kombinovaných komplexů cvičení.  Účastníci se mají opravdu na co těšit.

Kurz vede Elena Tomilina, úspěšná lektorka východních praktik, masérka, terapeutka, chiropraktička a akademická malířka. Kurz je veden v českém jazyce. Berte program jako  základ  kurzu, ke  kterému lze zařadit a kombinovat cvičební a ozdravné komplexy související s potřebami účastníků kurzu. (Komplexy budou střídavě používány dle lektorky a přizpůsobeny dle složení účastníků kurzu a prostředí, aby se dosáhlo maximálního účinku). Kurz nenahrazuje odbornou zdravotní péči.

Na kurzu je možné zakoupit výuková a cvičební DVD 1 – 18 k vybraným komplexům a další speciální produkty. Všechny produkty jsou na kurzu pro účastníky s kurzovní slevou (viz. rubrika “Produkty”).

 

 

ČASOVÝ ROZVRH KURZU – upřesní ještě lektorka kurzu

 

 • 8.00 – 9.00 hod. – ranní rozcvička
 • 9.00 hod. snídaně
 • 10.00 – 13.00 hod. – dopolední program
 • 13.00 hod. – oběd
 • 14.00 – 18.00hod. – odpolední osobní volno k toulkám po krajině, sportu a relaxu
 • 18.00 hod. večeře
 • 19.00 – 21.00 hod. – večerní program.

 

 

ORGANIZAČNÍ

 

 • Kurz a vše okolo kurzu zajišťuje a informace podá: 

 Dana Meca Franková, dříve Luňáková, (osobně): Dům s pečovatelskou službou, 792 01 Bruntál,

Okružní 20 nebo  na tel. +420 603 488 553, email: dana.lunakova@seznam.cz

a Ing. Leoš Lacina, Dolní 356, 284 01 Kutná Hora, mobil: 603 258 558, e-mail : skola.zdravi@seznam.cz


 • Prosíme naše klienty a zájemce o kurz, aby v tomto případě kontaktovali Danu Meca Frankovou a Ing. Leoše Lacinu, děkujeme.
 • Určitě si přečtěte rubriku “Důležité informace”, jsou tam Všeobecné podmínky ke kurzům. Zkrácená souhrnná pravidla –  zde.
 • Cena kurzu pro zájemce je 7850,- Kč (5ti denní kurzovné,  ubytování a plné stravování (výběr ze tří jídel se snídaní formou bufetu)
 • Garantujeme do 6. 7. 2022 cenu pro přihlášeného účastníka na kurz 7850,- Kč. Po tomto datu je konečná cena stanovena na 8200,- Kč.
 • Kurz bude probíhat v Hájence Veveří, Kněžpole 71, 793 51 Jiříkov, správce a majitel Alois Bureš.
 • Začínáme v pondělí 8. 8.  od 17.00 hod.(stravování večeří)  a končíme v sobotu 13. 8. v 13.00 hod. (stravování snídaní, na cestu obdržíte balíček).
 • Kurzovné uhraďte pouze zálohou 3000,-Kč dle domluvy s paní Meca Frankovou na adresu: paní Dany Meca Frankové, dříve Luňákové (viz. výše), hotově nebo bankovním převodem na účet 263894093/0800,  případně složenkou typu C nejpozději do 6. 7. 2022.
 • Do zprávy pro příjemce napište místo a datum kurzu. Pokud platíte za jinou osobu, uveďte její jméno a příjmení. Tento vzkaz musí být krátký, čitelný.
 • Zálohu uhraďte nejdéle do týdne po potvrzení přihlášky.
 • Doplatek uhradíte hotově před započetím kurzu v sále Hájenky Veveří.
 • Kurz  je  limitovaný  maximálním počtem  16  účastníků,  budeme  brát  zřetel  na  rychlost přihlášek a úhradu kurzovného.
 • Pokud máte o kurz zájem, vyplňte formulář  závazné přihlášky viz. níže pod odstavcem "Co si vzít s sebou".
 • Do poznámky přihlášky nezapomeňte uvést: s kým chcete případně bydlet ve dvoulůžkovém či třílůžkovém, čtyřlůžkovém pokoji, je-li možnost – jaký pokoj, jakou objednáte stravu (normální, bezmasou), jestli použijete vlastní prostředek nebo pojedete vlakem, jestli budete mít problém z dopravou nebo ne. Pokud máte zvláštní požadavek, napište jej do poznámky přihlašovacího formuláře.
 • Kurz je veden v českém jazyce.

 

Ubytování, stravování a doprava

 • Umístění:

 • Hájenka se nachází mezi lesy na úplné samotě v podhůří Jeseníků na rozhraní Olomouckého a Moravskoslezského kraje. 25 km severně se nachází město Bruntál, 11 km Rýmařov, 15km východně Moravský Beroun, 19km jížně Šternberk a 37 km Olomouc. Kdysi sloužila jako hájovna. Budova byla rekonstruována s úsilím, co nejvíce zachovat původní atmosféru a spojení s přírodou. Je to ráj pro milovníky venkova a krásné přírody. Na své si tu přijde každý, kdo hledá klid, pohodu, relaxaci i aktivně strávenou dovolenou. (Po kliknutí na obrázek – se zvětší. Kliknutím na křížek otevřeného okna s obrázkem se vrátíte zpět).

 

 • Ubytování : 

 • V Hájence je připraveno 16 míst ve dvou dvoulůžkových a tří čtyřlůžkových vkusně zařízených a dobře vybavených pokojích s cílem vytvořit příjemné, domácí prostředí. Dva čtyřlůžkové pokoje se nacházejí v přízemí.  Prostorné pokoje jsou vybavené skříní, stolem se židlemi, noční stolky a televizí. Přikrývky a povlečení jsou k dispozici. Koupelna s rohovou vanou, umyvadlem. Dvě WC s umyvadlem. Kuchyň je plně vybavena. Můžete si zatopit a uvařit na kamnech. Ale nechybí tady ani vařič, myčka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, pípa s chladicím zařízením a veškeré nádobí. Využít můžete i venkovní gril na plyn nebo prosté ohniště. Palivové dříví je k dispozici. V přízemí jsou dvě společenské místnosti s dvěma WC pro více lidí.  Celé první patro je nově zrekonstruované a jsou zde tři pokoje. Jeden pokoj pro dvě až šest osob. K pokoji je koupelna s rohovou vanou, umyvadlem a WC.  Je zde plně vybavena kuchyň se sklo-keramickým sporákem, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, myčka a rychlovarná konvice. Dva pokoje jsou s manželskou postelí. V každém pokoji je malá kuchyňka s vařičem, rychlovarnou konvicí a základní nádobí. Dále sprchový kout s WC a umyvadlem.
 • (Po kliknutí na obrázek – se zvětší. Kliknutím na křížek otevřeného okna s obrázkem se vrátíte zpět).

 

 • Stravování:

 • je formou plné penze v prostorné jídelně s rozměrnou prosluněnou terasou, s výběrem normální, bezmasé a má charakter domácí kuchyně.
  Snídaně v podobě švédského stolu nakoupíme, přivezeme. Oběd a večeře budou dováženy z Granitolky Moravský Beroun na základě vašeho výběru z jídelního lístku. K dispozici bude auto a možnost dovozu nákupu z Moravského Berouna v poledne při vyzvednutí obědů na základě Vašich nákupních požadavků. 

 

 • Další nabídka: 

 • K dispozici je zázemí pro výuku, různé hry, cvičení, tanec. Kolem Hájenky se rozprostírají udržované louky a vzrostlý les. V těsné blízkosti se nachází  cyklo okruh ,kde se můžete procházet a sportovat a přímo u hájenky venkovní ohniště na opékání špekáčku, večerní posezení pod hvězdami a naslouchání přírodě. Na svých odpoledních toulkách v době volna doporučujeme navštívit unikátní Pradědovu galerii v sousední obci Jiříkov, překrásný hrad Sovinec, arboretum Paseka, hrad a muzeum hodin Šternberk, horské městečko Rýmařov, nedaleké Rešovské vodopády (malý Slovenský ráj), zámek Bruntál nebo bazén s mořskou vodou, lázně Karlovu Studánku nebo Praděd, nejvyšší horu Jeseníků a mnoho dalších zajímavostí, kterými tento kraj oplývá. Můžete se proběhnout pro lese a mrknout se, kde rostou houby, borůvky a jiné dozrávající plody nebo se jen tak procházet krajinou, případně se projet na kole. 

 

Doprava na kurz:

 • individuální. Autem s parkováním přímo u Hájenky Veveří – pro všechny naše účastníky zdarma. Pokud přijedete hromadnou dopravou, můžete se přiblížit vlakem od Olomouce nebo Ostravy do Dětřichova nad Bystřicí. Tam Vás vyzvedne paní Meca Franková nebo autobusem do Kněžpole u Rýmařova. Pokud jí napíšete, prosím, termíny příjezdu, zjistíte si odjezdy čím a odkud, zase Vás odveze. Cca týden před akcí Vám všem napíše, odkud kdo jste a poprosí, abyste se spojili a přijeli korporativně, pokud to půjde (ať šetříme planetu, PHM a naše peníze. Domluva jistá.)

 

Co si vzít s sebou na kurz

 • Na kurz si vezměte: volnější, ale i teplejší sportovní oblečení (cvičení bude probíhat především v přírodě, ale i uvnitř), teplou mikinu, boty pro sport i vycházky, plavky – pokud si chcete udělat výlet do krytého bazénu v Bruntále ( www.wellnesscentrumbruntal.cz -10km, dostupnost autobusem) nebo na opalování, repelent nebo něco na obtěžující černé mušky, popřípadě Nordic hole,  Můžete si vzít kolo, sportovní náčiní, bedminton, pláštěnku, papuče, své ručníky a osušky, repelent na klíšťata apod., své pití a mlsky, případně alko, široko – daleko není obchod!  Přibalte karimatku nebo jinou podložku, pokud jste na ni zvyklí. Dále blok formátu A4, pastelové barevné tužky (pastelky) a něco na psaní. Ke cvičením budeme potřebovat “Tai-chi -Čchi-Kungovou tyčku”. Tyčka by měla vypadat dle obrázku.  Ke cvičením budeme potřebovat nafukovací OVERBALL – gymnastický míč velikosti 20 – 25 cm. Děkujeme.

 


 • Pokud máte o kurz zájem, klikněte na následující odkaz a budete přesměrováni na naše stránky Škola zdraví s popisem kurzu a elektronickou přihláškou, která se nachází úplně dole na stránce.
 • https://www.skolazdravi.eu/kurz/hajenka-veveri-knezpole-v-i-p-tajemstvi-zdraveho-zivota-zpusob-spojeni-s-podvedomim-relaxacni-kresleni/
 • Vyplňte formulář přihlášky, nezapomeňte napsat druh stravy, s kým chcete bydlet na pokoji a odsouhlasit podmínky účasti a GDPR. Bez souhlasu se přihláška neodešle. Dále se řiďte pokyny v Organizačním Bloku našich stránek.
 • Návrat zpět na tyto stránky - stačí kliknout na křížek otevřeného okna našich stránek.
 • Pokud si nebudete vědět rady - volejte pana Lacinu 603 258 558.
 • Děkujeme a těšíme se na Vás.

 

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, ozvěte se paní Daně Meca Frankové, ona Vám ochotně poradí. Děkujeme.

Nezapomeňte poslat přihlášku a uhradit kurzovné (jen zálohou),  do  6. 7. 2022 na účet

a dle domluvy s paní Meca Frankovou můžete i hotově. 

Děkujeme.


Přidat komentář

Vaše jméno:

E-mail:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář