PrůvodciZdravím.cz

Rozpis kurzů, pobytů, seminářu a masáží Školy zdraví Eleny Tomiliny - Jaro 02-05 2020

8. 2. 2020 | 1344 shlédnutí | Elena Tomilina
Rozpis kurzů, pobytů, seminářu a masáží Školy zdraví Eleny Tomiliny - Jaro 02-05 2020

Dnes Vám přinášíme ucelený obrazový přehled všech připravovaných kurzů, seminářů a masáží na Jaro 2020 tak, jak je najdete na našich stránkách pro počítače, tablety i mobily na www.skolazdravi.eu v rubrice "Kurzy". Pod každým názvem kurzu, datem konání a cenou, najdete propozice ke kurzu, organizátora a místo konání s google mapkou a nejníže formulář závazné přihlášky. Kurzy a masáže kompletně rozepsány na celý rok 2020. Postupně přidáme ty nejdůležitější i do rubriky "Akce" na těchto pěkných stránkách zatím do konce září 2020.

Před několika dny jsme všem registrovaným a absolventům našich kurzů poslali připomínkový mail. Jste mezi nimi? Pokud ano a jste na Seznamu.cz a máte rubriku „Hromadné“ zvlášť od rubriky „Doručené“, je možné, že právě tento mail vám skočil do "Hromadných". Jestliže se tak stalo, přesuňte si ho do "Doručených" a od té doby vám bude chodit do „Doručených“ a nepřijdete o žádné informace. Pokud máte zájem, abychom vám psali a nejste ještě v našem seznamu a nikde jste s námi nebyli, napište na skola.zdravi@seznam.cz. Děkujeme.

Elena Tomilina připravila na rok 2020 takové kombinace komplexů, cvičení a dynamické meditace abychom přirozeným způsobem ozdravili páteř a klouby, podpořili a zregenerovali játra, aby byly k dispozici pro jaro, uvolnili fascie mezi kůží a svaly, zbavili se přebytečného vnitřního tuku nahromaděného ve fasciích, eliminovali energetické bloky, obnovili a zvýšili cirkulaci energie a krve v břiše a přirozeným způsobem a přitom účinně zlepšili zrak. Přitom zharmonizovali tělo a duši, ozdravili organismus a nabrali dostatečnou energii k tomu, abychom byli odolní vůči nemocem, očistili se, účinně čelili špatným náladám a depresím, zvládali naše emoce, necítili se unavení, vyčerpaní, nepodléhali snadněji smutku a lépe snášeli stresové situace.

Proto pořádáme přes celý rok víkendové, docházkové a pobytové kurzy a k tomu ve vybraných městech i speciální osobní ozdravné masáže. Začínáme již víkendem od 22. února 2020 v Bruntále, pak následuje kurz v Praze, Blatné a v Jablonci nad Nisou. Další si jistě snadno najdete. Těšíme se Vás.

Zde stáhnete aktualizovaný Časový rozpis všech kurzů, seminářů a masáží celého roku 2020 s krátkými anotacemi kurzů, s životopisem paní Eleny Tomiliny a produktech Školy zdraví v barevné podobě, - aktuální: ZDE.

 

Jarní kompletní nabídku v letáku pro rok 2020 najdete níže. Zvětšení letáku - stačí na něj kliknout.


Přidat komentář

Vaše jméno:

E-mail:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář