PrůvodciZdravím.cz

Časový rozpis kurzů, pobytů, seminářu a masáží Školy zdraví Eleny Tomiliny Jaro 2018

2. 2. 2018 | 1784 shlédnutí | Elena Tomilina
Časový rozpis kurzů, pobytů, seminářu a masáží Školy zdraví Eleny Tomiliny Jaro 2018

Dnes Vám přinášíme ucelený obrazový přehled všech připravovaných kurzů, seminářů a masáží na Jaro 2018 tak, jak je v této formě nejdete na zcela nových stránkách pro počítače, tablety i mobily na www.skolazdravi.eu v rubrice "Kurzy". Princip je sice stejný, ale podstatně přehlednější, kde pod každým názvem kurzu, datem konání a cenou, najdete propozice ke kurzu, organizátora a místo konání s google mapkou a nejníže formulář závazné přihlášky. Na našich stránkách jsou kurzy a masáže rozepsány již na celý rok 2018. Postupně je přidáváme i do rubriky "Akce" na těchto pěkných stránkách.

Elena Tomilina připravila na tento rok takové kombinace komplexů, cvičení a dynamické meditace abychom přirozeným způsobem ozdravili páteř a klouby, přirozeným způsobem a přitom účinně zlepšili zrak, zharmonizovali tělo a duši, ozdravili organismus a nabrali dostatečnou energii k tomu, abychom byli odolní vůči nemocem, očistili se, účinně čelili špatným náladám a depresím, zvládali naše emoce, necítili se unavení, vyčerpaní, nepodléhali snadněji smutku a lépe snášeli stresové situace.
Naši náladu ovlivňuje značně pohybová aktivita a taky to, co jíme, proto se snažíme zajistit ve vybraných lokalitách i odpovídající stravu k pořádanému typu kurzu (Střelské Hoštice, Maxov, Arnoštov, Karlov-Praděd, Švagrov). Pořádáme přes celý rok víkendové, docházkové a pobytové kurzy. Ve vybraných městech i speciální osobní ozdravné masáže. Začínáme již víkendem od 23. února 2018 v Brně, nejbližší masáže od 5.3. – 8.3. v Praze. Těšíme se Vás.

Zde stáhnete aktualizovaný Časový rozpis všech kurzů, seminářů a masáží celého roku 2018 s krátkými popisy v barevné podobě, o paní Eleně Tomilině a produktech Školy zdraví - aktuální:

https://www.skolazdravi.eu/wp-content/uploads/2018/05/rozpisk2018026.pdf

Leták s kurzy Jaro 2018 zvětšíte nebo stáhnete: zde


Přidat komentář

Vaše jméno:

E-mail:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář