PrůvodciZdravím.cz

Časový rozpis kurzů, pobytů, seminářu a masáží Školy zdraví Eleny Tomiliny Léto 2018

26. 5. 2018 | 1606 shlédnutí | Elena Tomilina
Časový rozpis kurzů, pobytů, seminářu a masáží Školy zdraví Eleny Tomiliny Léto 2018

Dnes Vám přinášíme ucelený obrazový přehled všech připravovaných kurzů, seminářů na Léto 2018 tak, jak je v této formě najdete na našich aktualizovaných stránkách pro počítače, tablety i mobily na www.skolazdravi.eu v rubrice "Kurzy". Princip je podstatně přehlednější a s využitím dvou tlačítek vpravo od nadpisu NADCHÁZEJÍCÍ AKCE v rubrice kurzy, snadno a rychle se ke kurzům dostanete. Zkuste si to!  Dále hned pod názvem kurzu získáte základní informace o kurzu, konání a ceně, aj. Po kliknutí na název kurzu najdete detailní propozice ke kurzu, organizátora a pod google mapkou lokality,  formulář závazné přihlášky. Na našich stránkách jsou kurzy a masáže rozepsány již na celý rok 2018. Postupně je přidáváme i do rubriky "Akce" na těchto pěkných stránkách průvodcizdravim.

Elena Tomilina připravila na tento rok takový program abychom přirozeným způsobem ozdravili páteř a klouby, přirozeným způsobem a přitom účinně zlepšili zrak, zharmonizovali tělo a duši, ozdravili organismus, nabrali energii a přitom si odpočinkově užili léto v nádherných lokalitách.
Naši náladu ovlivňuje značně pohybová aktivita, způsob dýchání a taky to, co jíme, proto se snažíme zajistit ve vybraných lokalitách i odpovídající stravu k pořádanému typu kurzu (Střelské Hoštice, Maxov, Arnoštov, Karlov-Praděd, Švagrov). Pořádáme přes celý rok víkendové, docházkové a pobytové kurzy. Ve vybraných městech i speciální osobní ozdravné masáže. Začínáme letní kurzy již 25. června 2018 v Blatné. Těšíme se Vás.

Zde stáhnete aktualizovaný Časový rozpis všech kurzů, seminářů a masáží do konce roku 2018 s krátkými popisy v černobílé tiskové podobě, o paní Eleně Tomilině a produktech Školy zdraví.: Z D E

Leták s kurzy Léto 2018 viz. níže.


Přidat komentář

Vaše jméno:

E-mail:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář