PrůvodciZdravím.cz

Minervafest - Festival poznání a kreativního života

28. 1. 2018 | 1451 shlédnutí | admin
Minervafest - Festival poznání a kreativního života

Chyťte pevně kormidlo svého života a konečně ho otočte do směru, který vás dovede k životu, jaký jste si vždycky přáli. Rady a pomocnou ruku hledejte na přednáškách, workshopech a u zkušených odborníků na únorovém Minervafestu 24.-25. února v Michnově paláci na pražské Malé Straně.

 

 

Groove dance – cesta k sebevědomí

Jednoduchý princip a jednoduché choreografie, objevení svých vlastních emocí, propojení srdcí a cesta k autentickému projevu sebe sama – to je Groove dance. Přestaňte se kontrolovat, jak při tanci vypadáte, v tanci se nedá chybovat. Tanec je lék a magie, který vám pomůže nejen se odreagovat, ale i nalézt nové sebevědomí, kreativitu a opravdovou radost.
 

Život v rytmu přírody

Náš současný kalendář neodpovídá skutečnému životnímu cyklu. Naopak Keltské kolo roku přesně zapadá do přirozeného rytmu přírody, naleznete oporu v tradicích vlastních předku, a pokud se s ním naučíte žít v souladu, bude to mít příznivý vliv na vaše fyzické i duševní zdraví. Více na wokrshopu Magdy Floriánové.

 

Vztahy ve světle Védské filosofie

Terapeutka a koučka Barbora Lichtágová studovala čtyři roky Védskou filosofii v indické škole uprostřed Bengálska. Na své přednášce vám mimo jiné představí unikátní pohled na ženské a mužské schopnosti a principy, které jsme v sobě potlačili, což nám brání v navázání skutečně fungujících vztahů.

 

Proč duše šeptá?

Některé situace vypadají jako neřešitelné, jenže náhody neexistují. Dostaňte se z kruhu strachu, podceňování a bezmoci tím, že budete naslouchat své duši. Ona totiž už mluvit umí, jen pokorně čeká, až jí dáme slovo. Naučí vás to Jana Vejsadová.

 

 

Sbohem, plísně!

V posledních letech na nás útočí zcela jiné druhy plísní, než na jaké je náš organismus adaptován, což vede k řadě potíží včetně poruch imunity a alergií. Jak plísně diagnostikovat pomocí EAV a následně odstranit bylinnými produkty se dozvíte na přednášce Ing. Tomáše Sychry.

 

Rekonektivní léčení

Unikátní metoda Dr. Erica Pearla se zabývá nastolením rovnováhy a integrity v životě a umožňuje nám návrat do naší přirozenosti a celistvosti. Představí vám ji Iveta Skřivanová a Martin Kubů.

 

Důkladný pohled do očí

Co znamenají jednotlivé barvy a skvrny ve vaší duhovce? Základy iridologie vás naučí Hana Jánská.

 

Potenciál skrytý v číslech

Ing. Ludmila Novák vás naučí, jak z data narození vypočítat nejen úroveň vašeho mentálního, fyzického a astrálního těla, ale i planetární, sociální a karmické úkoly pro tento život.

 

Let Us Sing in English

Zpívánky pro malé i velké zájemce o legraci a angličtinu. Pomohou vašemu jazýčku hbitě se obracet v příjemně plynoucích slovech a melodiích anglických písniček, které se může naučit každý. Vítáni jsou dospělí i děti - každý, kdo se chce trochu odvázat. Bude tu i příležitost navázat kontakt s Dr. Lenkou Volavkovou, se kterou se můžete poradit o učení se cizím jazykům.

 

Šamanské poradenství a očista

Pomocí šamanských nástrojů a technik, kterými se zabývá Lenka Volavková-Soham, lze ovlivnit tok energie v našem těle i v prostředí. Můžete je osobně vyzkoušet a harmonizovat tak své tělo, mysl i emoce při individuální šamanské očistě. Můžete se zde také poradit o oblastech svého života, které vám nedají spát či od vás vyžadují řešení.

 

Osudové osmičky a synchronicita dějin

Některé letopočty končící číslicí 8 mají v našich dějinách mimořádný, doslova osudový a mnohdy tragický význam. Nejde jen o roky 1918, 1938 nebo 1968, ale také o roky 1378 (úmrtí Karla IV.) nebo roky 1618 a 1648 (začátek a konec Třicetileté války). Pouhá náhoda anebo zákonitost? O slovo se hlásí jev případně nazvaný synchronicita dějin známý zřejmě i legendárnímu Nostradamovi. A jaký pak bude rok 2018? O tom více Jitka Lenková

 

Nenechte si ujít

Srdečně vás zveme na přednášku MUDr. Radkina Honzáka, CSc., známého psychiatra a propagátora psychosomatiky u nás, která se bude týkat humoru a smíchu.

 

Celý program na www.minervazdravi.com

 

 

 

 


Přidat komentář

Vaše jméno:

E-mail:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář