PrůvodciZdravím.cz

Elena Tomilina

Elena Tomilina

Jméno firmy, centra, kde pracuji:
Elena Tomilina - Škola zdraví, umění omlazení organismu

IČO: 87641119

Adresa pracoviště:
kancelář : U Milerky 108, 251 62 Tehovec-Vojkov, korespondenční adresa: Dolní 356, 284 01 Kutná Hora

Kontaktní telefon: 603 258 558

WWW: www.skolazdravi.eu

Kontaktovat průvodce

Používám tyto techniky:
akupresura, arteterapie, Čínská medicína, colorterapie, detoxikace , duchovní terapie, energetická medicína, harmonizace čaker, joga, masáže, meditace, přírodní léčba, reflexní terapie, spontánní tanec, taneční meditace

Nabízím tyto služby:
Od 90. let praktikuji v ČR:
- vlastní originální vysoce účinné metody léčení
- techniky zapomenutých taoských komplexů
- Tao Jógu, Čchi-Kung, Bagua - taneční, meditační terapie a Art terapie
- Tradiční čínskou medicínu
- individuální léčení a ozdravné masáže
- kreslení léčivých esoterických obrazů
- speciální kurzy pro ženy (st. 1, 2, 3)
- lektoruje všechny kurzy Školy zdraví
- ozdravné, relaxační, speciální kurzy:
víkendové, docházkové, pobytové 4-6 denní, v přírodě a v různých krásných lokalitách,
speciálně zaměřené na :

- páteř, klouby a formování postavy
- krevní oběh, srdce a zažívání
- dýchání, snížení napětí a stresu
- práci s energiemi a vnitřní harmonii
- gynekologické a urologické potíže
- regenerace zraku a paměti
- meditační a Art terapii
- psychiku ...

- Přednášky, semináře, lekce:
seznamovací s Východními technikami,
tématické,
speciální,
skupinové lekce Východních technik

- Masáže
osobní ozdravné s konzultací, s chiropraktickými a TAO vibračními technikami

- ostatní i detaily k jednotlivým službám na www.skolazdravi.eu

Ceník služeb:
Masáže:
- osobní ozdravné s konzultací, s chiropraktickými a TAO vibračními technikami
cca 30 min - 400 Kč

Ceny služeb najdete na stránkách www.skolazdravi.eu

Více o mně:
Kdo je Elena Tomilina?
Elena Tomilina se narodila v roce 1962 v Rusku, ve městě Lipeck, kde doposud žije s rodinou. Absolvovala kromě vysoké umělecké školy (titul Akademická malířka) vyšší pedagogické vzdělání a několik let pracovala v lidové škole umění jako vedoucí uměleckého studia. Problémy s vlastním zdravím a přirozená hloubavost ji vedly ke studiu východní medicíny a filozofie. Prostudovala mnoho literatury a navštěvovala četné vzdělávací instituce a kurzy. V roce 1989 absolvovala v Moskvě studijní ozdravný projekt Larisy Fotiny a Mirzakarima Norbekova. Sama na sobě pocítila obrovský ozdravný účinek a toužila se podělit o svou radost, poznání a vědomosti s lidmi, kteří stejně jako ona před časem, nevěděli jak na to a pomáhat jim. Po celý svůj život pilně studuje a přenáší do praxe filosofii Taoismu, Čchi-kungu a Taoskou jógu.
Vystudovala také střední zdravotnickou školu, s nadstavbou profesionálních lékařských masáží. Absolvovala masérské kurzy a stáže. Studovala různé meditační techniky, přitom stále vytvářela esoterické léčebné obrazy. Své první album výtvarných prací „Osvícení“ vydala v Moskvě v roce 1994. V roce 1990 ve škole profesora Zolotnického v Tambově se seznámila s Ing. Borisem Tichanovským, se kterým následně pracovala 7 let. Organizovali mnoho akcí jak v Rusku, tak i v České republice. Pořádali ozdravné kurzy. Společně napsali a vydali několik knih. Tiskem vyšlo i druhé album – kalendář s esoterickými obrazy „Meditace pro třetí tisíciletí“.
Mimo kurzy pořádala v Česku se Štěpánem Rakem putovní výstavy svých esotericko-meditačních obrazů s neobyčejnou Rakovou hudbou na jednotlivé obrazy.

Co kurzy Eleny Tomiliny přináší jejich účastníkům?
Účastníci kurzů se mohou naučit, jak si pomoci sami. Neznamená to, že by se měli vyhýbat lékařské péči, ale měli by se naučit ovládat své tělo tak, aby uměli bez užívání mnoha přebytečných léčiv, které oslabují jejich imunitu, čelit řadě nemocí. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění a cvičením zharmonizovat organismus a tím přispět k jeho omlazení.

Jaká je náplň kurzů?
Vypracovala speciální program pro obnovení a zkvalitnění zdraví žen. Cvičení probíhají zajímavou, originální a přístupnou formou pro ženy všech věkových skupin. To vše umožňuje během krátké doby (5-6 dní) zcela změnit jak vnější, tak i vnitřní stav účastnic. Ženy se nejen cítí lépe po zdravotní stránce, ale pociťují příliv energie, cítí se mladší a znovu nabývají psychické rovnováhy a vnitřní harmonii.
Za léta praxe a zkušeností propracovala a sestavila několik speciálních kurzů, kde jsou používané techniky sestaveny na základě unikátních, starých, zapomenutých Taoských komplexů, jógy, cvičení a různých východních technik pro ozdravění vlastními silami. Vedle těchto kurzů ještě pořádá kurzy kreativního tvoření „Kreslení s meditací“. Všechny kurzy jsou zaměřeny hlavně na omlazení organismu a ozdravení vnitřních orgánů a dosažení harmonie těla, duše a rozumu. Jsou vedeny tak, aby nebyly ve stejném znění jako předešlé a proto si v nich každý najde vždy něco nového. I ti, co již některý z jejich kurzů v minulosti absolvovali, jsou překvapeni, že se zase dovídají další zajímavé poznatky.
Na základě 29-leté praxe vytvořila Elena Tomilina vlastní originální vysoce účinné metody ozdravení a omlazení organismu. Pomocí těchto metod je možné se zbavit mnoha chronických onemocnění. Své techniky a mnoho dalších zajímavostí a rad uvádí ve svých kurzech, které začala pořádat samostatně od roku 2010 v ČR. Na kurzech se od Eleny Tomiliny člověk naučí ozdravovat vlastními silami své tělo i duši, prohloubí svoji intuici a naučí se ji používat. Objeví dosud nepoznané, skryté schopnosti, které v něm dřímají - probudí také svou skrytou dovednost na poli kreativity a tvoření.
Individuálně konzultuje a provádí masáže s chiropraktickými prvky a taoskými vibračními technikami.

Každý z nás se vyvíjí a učí stále něco nového - i paní Elena Tomilina na sobě neustále pracuje a tím přináší nové, vyzkoušené a osvědčené postupy především techniky z Východu: jak dosáhnout jejich prostřednictvím, ale hlavně svou snahou, vůlí a trpělivostí, těch nejlepších výsledků a tím také spokojenosti ve svém životě i na poli psychiky, která je v dnešním hektickém světě velmi zasažena. Všichni víme, že fyzické problémy projevené na těle, začínají právě tam.
Tak postupně vznikala myšlenka vytvoření „Školy zdraví Eleny Tomiliny“, jejímž cílem je zlepšení fyzického stavu a duchovní rozvoj.
Pro koho jsou kurzy vhodné?
Vše, co děláme, děláme pro sebe a pro své zdraví s představou celého života před sebou. Můžeme začít v jakémkoliv věku a nevyžadují se žádné předchozí zkušenosti s cvičebními komplexy, ani vynikající fyzická kondice. Některé kurzy jsou určené výhradně ženám. Výsledky jsou nevyčíslitelné: mladost, dlouhověkost, vnitřní síla a rozvinutá intuice … Zvláště užitečné je cvičení pro ty, kteří nemají čas i možnost věnovat se dlouhému klasickému cvičení. Při své jednoduchosti používané komplexy zvyšují životní aktivitu, pomáhají při práci a tvořivosti. Je to umění rozvoje energie, trénink mysli a první krok k intuitivní moudrosti a harmonii. K dosažení úspěchu potřebujeme pouze tři související věci: vůli, snahu a trpělivost.
Kurzy nenahrazují zdravotní odbornou péči.

Mé články:

Navštivte mé kurzy:

Nabízím zboží:

DVD16 - Cvičení pro flexibilitu a pohyblivost páteře a...

produkt: DVD16 - Cvičení pro flexibilitu a pohyblivost páteře a...

cena: 420 Kč

DVD15 - Dynamická gymnastika (komplex pro radost života bez...

produkt: DVD15 - Dynamická gymnastika (komplex pro radost života bez...

cena: 420 Kč

Soubor meditačních obrazů Eleny Tomiliny s texty a lunárním...

produkt: Soubor meditačních obrazů Eleny Tomiliny s texty a lunárním...

cena: 350 Kč

Soubor 12 pohlednic meditačních obrazů Eleny Tomiliny

produkt: Soubor 12 pohlednic meditačních obrazů Eleny Tomiliny

cena: 150 Kč

DVD12 - Prevence a léčení traumat kloubů - Ruce

produkt: DVD12 - Prevence a léčení traumat kloubů - Ruce

cena: 420 Kč

Zobrazit všechny moje produkty »

Fotogalerie:

Elena Tomilina
Elena Tomilina
Elena Tomilina
Elena Tomilina
Elena Tomilina

Přidat komentář:

Křestní jméno:

E-mail (nezobrazí se):

Profese:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář