PrůvodciZdravím.cz

Ludmila Nováková

Ludmila  Nováková

Jméno firmy, centra, kde pracuji:
není vyplněno

IČO: 71351124

Adresa pracoviště:
Boženy Němcové 665, Chodov, okres Sokolov, skype: LUDA.55

Kontaktní telefon: 736460340

WWW: pozehnaniluda.blog.cz/

Kontaktovat průvodce

Používám tyto techniky:
karmický rozbor, numerologie, psychoterapie

Nabízím tyto služby:
Osobní numerologický rozbor (40-50 stránek A4): povaha - význam dne měsíce a roku narození, životního čísla; poslání/zaměstnání, životní cíle a úkoly; příznivé dny; barvy, kameny; nemocí; karmické zatížení, jakou máte karmu a jak se bude čistit (prostřednictvím čeho) a v jakých rokách a obdobích; minulost, současnost, budoucnost - karmický trojúhelník, zlomové a úspěšné roky, životní cykly a realizace, úspěšnost vašeho života a rozložení vašich životních sil po celý váš život, předpověď do 80 let; poučení a zkoušky v životě; na co si dávat pozor; kód vaší osobností; co řešíte v tomto životě, jaké jste byli v minulém životě a jaké problémy máte překonat v sobě v tomto životě; význam celého jména, atd.

Osobní zkrácený rozbor (15-20 stránek A4): povaha - význam dne měsíce a roku narození, význam životního čísla; karmické zatížení, jakou máte karmu a jak se bude čistit (prostřednictvím čeho) a v jakých rokách a obdobích; minulost, současnost, budoucnost - karmický trojúhelník, zlomové a úspěšné roky, životní cykly, úspěšnost vašeho života a rozložení vašich životních sil po celý váš život, předpověď na 4 roky; poučení a zkoušky v životě; kód vaší osobností; jaké jste byli v minulém životě a jaké problémy máte překonat v sobě v tomto životě.

Rozbor vztahu pro 2-7 osob (3-50 stránek A4): hodíme se k sobě; je to ten pravý; v jakých vztazích jsme byly v minulých životech; pozitivní a negativní aspekty vztahu; proč jste spolu - co máte společně řešit; jaké úkoly si neseme z minulých životů do tohoto, karmické zatížení, v kterých rokách se bude nejvíce čistit karma a jak si vyčistit karmu atd.

Karma a karmické zatížení: výpočet karmického zatížení na moment narození; jakou karmu si čistíme v tomto životě, v jakých rokách a obdobích; jaké jste byli v minulém životě a jaké problémy máte překonat v sobě v tomto životě.

Karma, karmické zatížení a předpověď na 4 roky: karma v datu narození, karmické zatížení + karmický trojúhelník, předpověď na 4 roky, zlomové a úspěšné roky, životní cykly, úspěšnost vašeho života a rozložení vašich životních sil po celý váš život.

Konzultace/Poradna: Odpovídám na otázky: Jak změnit sebe a svůj osud? Jak uzdravit sebe, své vztahy? Je to ten pravý/á? Z jakého důvodu přišel tento člověk mně do života? atd.

Ceník služeb:
není vyplněný

Více o mně:
Zabývám se karmickou osobní a vztahovou numerologií od roku 2002. Miluji svět, lidí a Boha, který mě vede po této úžasné cestě, které se říká ŽIVOT NA ZEMÍ. Jsem vyrovnaná z minulosti a těším se, co mi zítřek přinese. Přejí všem sluníčko a lásku v duší!

Fotogalerie:

Ludmila  Nováková
Ludmila  Nováková

Přidat komentář:

Křestní jméno:

E-mail (nezobrazí se):

Profese:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář