PrůvodciZdravím.cz

Ilona Regina Grimová

Ilona Regina Grimová

Jméno firmy, centra, kde pracuji:
ALLPEG GROUP s.r.o.

IČO: 03202259

Adresa pracoviště:
Svitavská 500/7, 678 01 Blansko

Kontaktní telefon: 720 949 181

WWW: www.tajemstviastrologie.cz, www.pestryzivot.cz

Kontaktovat průvodce

Používám tyto techniky:
astrologie, automatická kresba , detoxikace , harmonizace čaker, karmický rozbor, karty výklad, koučink, numerologie, přírodní léčba, psychoterapie, vědomé uzdravení, výživa stravování, Životní mapy

Nabízím tyto služby:
Výklad karet, astrologie, numerologie, automatická kresba, kyvadlo, kurzy a semináře v Brně, popř. po domluve i jiných městech republiky. Výklady a konultace po telefonu, po skype, nahrávka v MP3 formátu, zasláním písemně na e-mail nebo osobní konzltace v Brně či okolí.

Ceník služeb:
- PO TELEFONU - za běžný tarif na pevnou linku

- SKYPE- 600,- Kč/20 min

- ODPOVÉĎ NA JEDNU OTÁZKU - písmeně na e-mail 500,- Kč

- OSOBNÍ SETKÁNÍ - 1.400,- Kč/hod

- HOROSKOP psaný cca 12-14 stran A4 plného textu - 1.700,- Kč


Více o mně:
KDO JSEM

na tuto otázku zatím nedokážu odpovědět, nyní mohu jen říci, jsem na své cestě a poznávám se." Znáš-li lidi, jsi moudrý, znáš-li sebe, jsi osvícený. "

Právě k tomuto poznávání jak sama sebe, tak i druhých lidí je mi obrovským pomocníkem právě astrologie.

V moment, kdy jsem se zde na Zemi poprvé nadechla, stálo Slunce ve znamení Ryb ovládaných Neptunem, což dává velkou intuici, citlivost, tvůrčí sklony a schopnost náhledu do druhých lidí, empatii, sociální cítění a také touhu a schopnost pomáhat druhým lidem. Tento vodní živel dává prostor pro cit, hlubší dimenze, emoce a podvědomí. Ascendent v Panně mi napomáhá dodat tomu všemu analytické a detailní vnímání, vidět i zdánlivě nepatrné maličkosti, umět číst mezi řádky, rozebrat okolnosti a vyvodit důsledky a výsledky.

Astrologií se zabývám od dob, kam až sahá má paměť, to jest od dob raného mládí, kdy mě již v této době přitahovaly a lákaly věci tajemné a záhadné. Měla jsem již tehdy touhu hledat hlubší smysl života, touhu znát odpovědi na nekonečné otázky typu „proč" a "jak".

S přibývajícími léty jsem se začala zajímat o další esoterické disciplíny, zejména o astrologii, numerologii, tarot, kyvadlo, grafologii, zdravý životní styl, filosofii, psychologii, psychotroniku, telekinezi a mnoho dalších.

Postupně jsem sbírala informace v různých knihách, časopisech, dokumentem. Posléze jsem začala aktivně navštěvovat semináře a kurzy s astrologickou a jinou tématikou a začala navštěvovat astrologickou školu Moderní astrologie paní RNDr. Aleny Bratkové, zaměřenou na zdraví.

Tady jsem začala sbírat zkušenosti a poznatky, které jsem následně začala uplatňovat v praxi. Na své cestě za poznáním jsem se setkala s mnoha skvělými lidičkami, z nichž každý z nich mne něčím obohatil a posunul o kousek dál.

Postupem času jsem stále víc a víc začala chápat a dávat si do souvislosti, jak zdravotní, tak i psychické problémy jako důsledek neporozumění smyslu života a základním přírodním (vesmírným) zákonům. Intuitivně jsem si zřejmě zvolila povolání ve zdravotnictví, kde se pohybuji již téměř 27 let. Práce s lidmi, kteří potřebují pomoc a chodí si pro rady, moje poznání ještě doplňovalo a upevňovalo. Začala jsem jsem poskytovat rady a konzultace lidem, kteří mě o to stále častěji žádali. Fakt, že se za mnou navraceli s děkovnými slovy a žádali další pomoc, mě navedlo k dalším krokům. Začala jsem všechny své znalosti kombinovat s astrologií, která mě zcela pohltila.

Začala jsem zjišťovat, že jednotlivé horoskopy a jejich planetární konstelace naprosto přesně popisují charaktery každého z nás, stejně jako dispozice a vlohy každého jedince.

Zjistila jsem, že astrologie dává poznání „vyzkoušet, poznat, dostat důkaz a odpověď ".

Na astrologii je úžasná souvislost mezi psychologickým nastavením člověka a jeho životní cestou.

Svoje astrologické poznatky pro větší kompletní celek doplňuji kyvadlem, výkladem tarotových karet a numerologií.

Mé články:

Navštivte mé kurzy:

Nabízím zboží:

 PUBLIKACE - Čísla a jejich význam v životě (Publikace o...

produkt: PUBLIKACE - Čísla a jejich význam v životě (Publikace o...

cena: 260 Kč

Konzultace přes SKYPE

produkt: Konzultace přes SKYPE

cena: 600 Kč

Online poradenství

produkt: Online poradenství

cena: 30 Kč

Numerologický výklad

produkt: Numerologický výklad

cena: 1 400 Kč

  Odpověď na jednu otázku

produkt: Odpověď na jednu otázku

cena: 500 Kč

Zobrazit všechny moje produkty »

Fotogalerie:

Ilona Regina Grimová
Ilona Regina Grimová

Přidat komentář:

Křestní jméno:

E-mail (nezobrazí se):

Profese:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář