PrůvodciZdravím.cz

Iva Matyášová

Iva  Matyášová

Jméno firmy, centra, kde pracuji:
Feng Shui

IČO: 49945912

Adresa pracoviště:
Brno - Židenice

Kontaktní telefon: 605861136

WWW: www.kralovskefengshui.cz

Kontaktovat průvodce

Používám tyto techniky:
feng shui, koučink, meditace, reiki, Šamanismus , vědomé uzdravení

Nabízím tyto služby:
*harmonizace obytných a komerčních prostor
*pomoc při vyhledání pozemku pro stavbu
*určení nejvhodnější polohy i orientace objektu na pozemku
*Feng Shui architektonické studie a návrhy - projekty, interiéry, zahrady
*návrhy firemního a vizuálního stylu, propagačních letáků a vizitek
*očista prostoru
*léčebné terapie
*poradenství v oblasti rozvoje osobnosti
*konzultace, přednášky, školení
*prodej léčivých zářičů a dětské knihy z vlastní dílny

Ceník služeb:
Dle jednotlivých služeb na http://www.fengshuiplus.cz/

Více o mně:
Drazí přátelé,
ráda bych Vás uvedla do světa Feng Shui a stala se průvodkyní zkvalitněním Vašeho života. Díky tomuto postupu, jemuž se věnuji řadu let, jsem dospěla k vlastní harmonii, spokojenosti, naplnění a šťastnému bytí. Takovýto předpoklad dřímá ovšem v každém z nás a své poslání spatřuji právě v nalezení čistoty a světla všech, kteří jsou tomu přístupni.
Metoda představuje jedinečnou cestu, jak být obohacen skrze sebe sama a na onu cestu přivádím klienty prostřednictvím přednášek a také Akademie Feng Shui, kde se zaměřuji nejen na myšlení , duchovní a tělesný rozvoj člověka, ale i na práci s prostorem. V tomto směru provádím komplexní diagnostiku obytných prostor, jež ovlivňují naše zdraví, vztahy, hojnost, studium i práci, a to při stavbě, rekonstrukci, koupi a výměně nemovitostí. Pomáhám lidem řešit těžké životní situace a firmám najít klíč k úspěchu. Své poradenství nabízím v celé ČR i v zahraničí. Podělím se s Vámi o své teoretické znalosti i praktické zkušenosti a společně najdeme ideální řešení pro Váš soukromý i profesní život, mezilidské vztahy i kariéru. Mezi mými klienty jsou - dnes již - šťastní rodiče, veselé děti, zdraví a krásní jedinci jiskřící radostí ze života, či úspěšní podnikatelé.
Disponuji certifikáty ze seminářů Školy tvaru a kompasu, Školy Ba-Gua a pěti prvků, intuitivního Feng Shui a energie čchi. Absolvovala jsem i Školu celostní architektury se zaměřením na využití geomantie, vlivů zemských a kosmických sil na dlouhodobý pobyt člověka, posvátné geometrie a vnímavosti k životnímu prostředí, které si neustále obohacuji praxí a samostudiem. Jsem zasvěcena do III stupňů REIKY a na základě vlastní intuice a vzdělání u Arbolity Pashak z Mexika se věnuji šamanské cestě moudrosti, léčení člověka, obytného prostoru a planety.
Jsem absolventkou trenérské školy jógy Č.A.J., z.s., která spolupracuje s Univerzitou Karlovou - Fakultou tělesné výchovy a sportu a s Filosofickou fakultou v Praze. Jedná se o tradiční jógu směřující k sebepoznání a osobnímu růstu.
Dále jsem autorkou knížky pro děti, která nese název " LESNÍ PŘÍBĚHY S VÍLOU LILOU". Vedle úcty k fauně a floře knížka vypovídá o vzájemné pomoci a péči, což je dnes nezbytné. Příběhy jsou poučné, uvolněné, mají vývoj a přitom u dětí vyvolávají fantazii, tedy vnitřní pokrok a podnítí zamyšlení. Inspiruje mne příroda a vnitřní vedení.

Mé články:

Navštivte mé kurzy:

Nabízím zboží:

Dětská kniha - Lesní příběhy s vílou Lilou

produkt: Dětská kniha - Lesní příběhy s vílou Lilou

cena: 200 Kč

Keltská dvojitá spirála - léčivý harmonizační zářič

produkt: Keltská dvojitá spirála - léčivý harmonizační zářič

cena: 150 Kč

Zobrazit všechny moje produkty »

Přidat komentář:

Křestní jméno:

E-mail (nezobrazí se):

Profese:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář