PrůvodciZdravím.cz

Mgr. Ivana Valová

Mgr. Ivana Valová

Jméno firmy, centra, kde pracuji:
Atlantská škola

IČO: 72473703

Adresa pracoviště:
Bartoškova 4, Praha 4

Kontaktní telefon: 731237605

WWW: www.atlantskaskola.cz

Kontaktovat průvodce

Používám tyto techniky:
duchovní terapie, energetická medicína, energetická psychologie, psychosomatická medicína, regresní terapie, vědomé uzdravení

Nabízím tyto služby:
Léčení těla a duše, poradenství v psychospirituální krizi, pomoc v rozvoji intuice, spojení s moudrostí starodávných civilizací - ve formě individuálního sezení nebo kurzu.

Ceník služeb:
Individuální sezení: 1200,-
Kurzy Atlantské školy - večerní nebo víkendový kurz: 2500,-

Více o mně:
Atlantská škola vznikla ze vzpomínky na vědomí 5D, což je stav, kdy se vnímáme jako individualitu a zároveň jsme v souladu s celkem - rodinou, partnerem, planetou, vesmírem. Je to stav vědomí lásky a jednoty, kdy vše do sebe zapadá, kdy si uvědomujeme posvátnost okamžiku, který přišel. Je to styl života a ten, kdo ho poznal, ho přirozeně šíří dál. Během předešlých několika let jsme se intenzivně zabývali řešením svého života a spousta z nás už zná své možnosti a své omezení. Vždy tu bude něco k řešení, ale je třeba jít dál. Je příjemné jen tak být a nechat věci plynout. Ale je také třeba život někam směřovat a všímat si energie, která se uvolňuje, když už netrávíme tolik času v práci, řešením partnera nebo provozováním koníčků. Kde se chce tato energie projevit a kam chce směřovat?

Na této cestě rozvíjíme intuici, zesilujeme své léčitelské, fyzické a mentální schopnosti, abychom se naučili ovládnout tvůrčí energie v těle a používali ji konstruktivním způsobem, ke zdraví, ke prospěchu rodiny, společnosti a planety. Všímáme si, co se děje na více rovinách vědomí. Odměnou je dobrý pocit ze svého života. Atlantská škola je chrám, který umožňuje, aby jemné a individuální vibrace vědomí lásky a jednoty prostoupily jedince a spojily ho s jeho bytím, aby mohl nahlédnout do svého plánu. Slouží k uctívání životní síly člověka, zdokonalování jeho moudrosti a dovedností, zvyšování jeho frekvence, čerpání poznatků z vyšších úrovní a jejich integraci do života. Atlantská škola je živou knihovnou.

Základem života ve vědomí 5D je žít v duševní čistotě, mít otevřené srdce a slaďovat se s celkem. Nejprve je třeba se s člověkem, se kterým chceme spolupracovat, nebo s kamenem, který chceme použít, propojit, a až pak, jestli i on chce a dovolí nám to, něco podniknout. Poznejte svůj úkol ve společnosti. Mým posláním je, spolu s ostatními, ukotvovat kristovské vědomí na Zemi. Abychom zůstali ve vědomí lásky a jednoty, je třeba se starat o své tělo a jeho potřeby. To, co cítíme uvnitř, je třeba žít v každodenním životě. Chtěla bych, aby si každý našel to, co potřebuje. I kdybych tu ale napsala tisíc slov, to nejdůležitější, co potřebujeme, je láska. Nechme se vést láskou.

Mé články:

Navštivte mé kurzy:

Přidat komentář:

Křestní jméno:

E-mail (nezobrazí se):

Profese:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář