PrůvodciZdravím.cz

Jana Pozlovská

Jana Pozlovská

Jméno firmy, centra, kde pracuji:
Centrum osobního rozvoje SO HAM

IČO: 64236820

Adresa pracoviště:
Pod Harfou 943/36, 190 00 Praha 9

Kontaktní telefon: +420 602 731 021

WWW: www.soham.center

Kontaktovat průvodce

Používám tyto techniky:
batesova metoda, koučink, masáže, meditace, psychosomatická medicína, reiki, shamballa, vědomé uzdravení

Nabízím tyto služby:
Individuální konzultace v oblasti zdraví, vztahů a obtížných životních situací a také v oblasti zlepšování zraku.
Semináře s výukou přirozeného vidění, techniky funkčního principu a Yuen metody, Využití intuice, Vědomý život v přítomnosti
Meditace
Práce s energií
Biodynamické masáže - terapeutická práce s tělem

Ceník služeb:
Odměnu za společné setkání si určujete sami.
Nechávám na vašem uvážení jaké jsou vaše možnosti a co vám naše setkání přineslo.
Vodítkem vám může být to, jaký by byl váš výdělek za stejnou dobu, jaké jsou běžné ceny na trhu, ale hlavně jaký byl přínos setkání pro vás.

Je dobré řídit se základním principem zachování energie - pokud energii přijmu, je dobré ji zase jinou formou vyrovnat.

Více o mně:
Jmenuji se Jana Pozlovská a jsem lektorkkou a konzultantkou v oblasti osobního rozvoje a zdravého životního stylu. V této oblasti se pohybuji již několik let - a podobně jako pro většinu lidí, kteří předávají své učení dál - i u mne byl ten výchozí moment to, že jsem měla potřebu udělat něco se svým vlastním životem. A tak jsem se vydala na cestu poznání a poznávání. Začala jsem číst spousty knížek, které byly zajímavé, ale pořád mi nepřinášely ten pocit naplnění a štěstí. Pořád jsem se dál honila mezi rodinou a kariérou, dělala jsem práci, která nebyla špatná a hlavně přinášela potřebné peníze, ale něco tam chybělo. Partnerský vztah vlastně žádný už dlouhou dobu nebyl - po rozvodu jsem neměla odvahu žádný vážný vztah začínat a raději jsem se soustředila na “budování kariéry”. A život mi tak nějak plynul mezi prsty.

Pak jsem jednoho dne potkala úžasného člověka, který mi řekl: “Přestaň číst a začni to žít.” A já si v tu chvíli uvědomila, jak velkou má pravdu. Jak ty vyčtené, teoretické informace mi jsou k ničemu, pokud je skutečně nebudu ve svém životě uplatňovat, pokud skutečně nezačnu něco dělat. V tu chvíli, kdy jsem se rozhodla to změnit, začaly se dít i v mém životě skutečné “zázraky”. Následovala setkání s hodně zajímavými učiteli, kteří mi prakticky ukazovali a předávali své techniky a metody, vždy přesně to, co jsem v danou cvhíli potřebovala, abych se zase posunula o něco dál. A já se přestala orientovat na informace, ale šla jsem za svým prožitkem a zkušeností. Učila jsem se a zkoušela, používala. Vše to, co mi nevyhovovalo nebo nefungovala, jsem v klidu opouštěla, a to, co mi vyhovovalo, jsem začlenila do svého života, případně přizpůsobila sama sobě. Můj život se velmi rychle změnil neskutečným způsobem k lepšímu. S otevřeným srdcem teď přijímám vše, co do mého života přichází, cítím se ve svém životě šťastná a spokojená, dělám práci, která mě baví a která stejnou radost a štěstí, které prožívám já, přináší i do života dalších lidí.

To je to, co nabízím svým klientům - ať už na seminářích a přednáškách nebo při individuálních konzultacích. Ukazuji jim, jak se dá po cestě životem kráčet šťastně a spokojeně, bez zbytečných stresů, strachů a špatných pocitů. Předávám jim to, co jsem se naučila a sama si ověřila v praxi, inspiruji je tím, jaký život žiju já.

Ráda toto vše předám i vám. Je jen na vás, jak sami se svým životem naložíte. Jednoduché pravidlo, které vás povede tím správným směrem je - nevěřte žádným informacím, vše si vyzkoušejte a prozkoumejte. Jen tak můžete poznat, jestli právě toto funguje pro vás nebo ne. Pokud něco nefunguje, klidně to odložte a zkuste něco jiného. Vždycky je způsob, jak můžete svůj problém vyřešit. Vždycky můžete najít někoho, kdo vás to naučí a pomůže vám. Otevřete se životu a přijímejte to, co vám přináší. Pokud se jím necháte vést, můžete žít šťastný a naplněný život, o jakém jste se zatím ani neodvažovali snít.

Více na: www.soham.center

Přidat komentář:

Křestní jméno:

E-mail (nezobrazí se):

Profese:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář