PrůvodciZdravím.cz

Jana Fišerová

Jana Fišerová

Jméno firmy, centra, kde pracuji:
není vyplněno

IČO: 64119114

Adresa pracoviště:
Frýdek

Kontaktní telefon: 603770115, 558623384

WWW: www.kosmetika-frydecko.mistecko.cz

Kontaktovat průvodce

Používám tyto techniky:
akupresura, aromaterapie, astrologie, enneagram, karmický rozbor, karty výklad, masáže, numerologie, regresní terapie

Nabízím tyto služby:
Výklad karet – osobně, mailem, telefonem, numerologický a astrologický rozbor osobnosti, výklad snů, hlubinnou terapii, masáže obličeje, relaxaci a omlazení organizmu

Ceník služeb:
Viz internetové stránky: http://kosmetika-frydecko.mistecko.cz/nabidka/vyklad-karet-cenik

Více o mně:
Provádím výklad z TAROTOVÝCH karet, protože mě zaujaly svou pravdivostí a otevřeností. Používám podle požadavků zákazníků i karty SYMBOLON, CIKÁNSKÉ karty a karty MADAM LENORMAND. Mohu Vám nabídnout také čínské karty MADŽONG, ZENOVÉ a NUMEROLOGICKÉ karty, POSELSTVÍ ANDĚLŮ, KOUZELNÉ DELFÍNY A MOŘSKÉ VÍLY, MYSTICKÝ KIPPER, karty MARS A VENUŠE, VĚŠTBY LÁSKY, TAROT MAGIE DRUIDŮ aj.
Chci Vám pomoci najít lásku, spokojenost, bohatství a prostřednictvím karet ukázat cestu, jak žít v harmonii a v souladu s okolím i se sebou samým.
Položte konkrétní otázku, dostanete konkrétní upřímnou a srozumitelnou odpověď.
Tarotové karty jsou úzce spojeny s numerologií a astrologií. Budete-li mít dojem, že překážky ve svém osobním životě nemůžete zdolat, nabízím Vám dalšího pomocníka, a to NUMEROLOGICKÝ a ASTROLOGICKÝ rozbor Vaší osobnosti. Ten totiž dokáže odkrýt naše slabosti, přednosti, příčiny našich neúspěchů.
Pochopíte své karmické zadání, svou povahu, své nadání, zájmy i náročné problémy. Jste-li vyzbrojeni těmito informacemi, dokážete lépe uspořádat svůj život a plnohodnotně ho prožít.
K životnímu stylu každého z nás by měla patřit i relaxace, odpočinek, péče o svůj vzhled. Svým zákazníkům nabízím certifikovanou omlazující péči s hloubkovou relaxací a s využitím přírodních esenciálních olejů, stimulaci a detoxikaci organizmu, vyrovnávání energie přesnými akupresurními tahy, cíleně prováděnými na různých energetických bodech obličeje.
Všechny úkony jsou prováděny na základě certifikátů z absolvovaných školení v Praze, Brně a Ostravě. Přehled certifikátů je zveřejněn na mých webových stránkách.
Ceny za kosmetické ošetření bývají většinou smluvní, protože každý návštěvník řeší jiné problémy.
V kosmetickém salonu ve Frýdku-Místku, Sadová 606, pracuji také během víkendu a o svátcích – na základě objednávek.

Kontakty:
Tel.: 603 770 115, 558 62 33 84
E-mail: karty.vyklad@email.cz
fiserovaF-M@post.cz

www.kosmetika-frydecko.mistecko.cz

Přidat komentář:

Křestní jméno:

E-mail (nezobrazí se):

Profese:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář