PrůvodciZdravím.cz

Taina Talain

Taina Talain

Jméno firmy, centra, kde pracuji:
Spirit Dragon

IČO: 05045002

Adresa pracoviště:
Olšany 125, 78962

Kontaktní telefon: 777 290 992

WWW: www.spirit-dragon.cz/

Kontaktovat průvodce

Používám tyto techniky:
duchovní terapie, karty výklad, numerologie

Nabízím tyto služby:
Výklad z karet
Numerologie
Rodová numerologie - Zajímá Vás tajemství Vašeho rodu? Chcete vědět kterého předka energii nesete? Tak tato služba, kterou jsem vyvinula za dvacet let bádání je právě pro Vás.
Poradenství v oblasti osobního rozvoje a partnerských či jiných vztahů plus motivace a účinné postupy pro pevnou vůli k dosažení cíle.
Metoda EFT
Mé vlastní metody:
Jiskra života
Active Vision Board
Pořádám tyto kurzy a přednášky:
Já jsem ten, kdo tvoří můj svět
Jiskra života
Active Vision Board

Ceník služeb:
50 min. - 590.- Kč
100 min. - 990.- Kč
Rodová numerologie - 1800.- Kč

Více o mně:
Mým talentem je objevovat jednoduchá řešení a vidět možnosti tam, kde zdánlivě nejsou. Díky své schopnosti posouvat hranice v oblastech na které se zaměřím, disponuji metodami, které jsou šité na míru jednotlivci a aktuální této době.
Více jak dvacetpět let se vzdělávám v oboru psychologie, neurovědy a nových směrů v oblasti výzkumu mozku a učení, osobního rozvoje, vztahů, managementu, zdraví a životního stylu.
Karty a numerologie jsou součástí mého života více jak dvacet let. Dříve jsem nabízela tyto metody odděleně. Pro velký zájem klientů, jsem nakonec tyto metody spojila v jednu. Ve výzkumu numerologie jsem se dostala tak daleko, že pro složitost výpočtů jsem si od IT technika nechala vytvořit vlastní program. Numerologii tak jak ji předkládám klientům na internetu nenajdete. Je založená hlavně na praktické využití v životě a na pomoc z Vašich problémů.
Přestaňte čekat na budoucnost! Začněte měnit svůj život k lepšímu! Vezměte jej do svých rukou!
Karty a má numerologie Vám mohou ukázat, v čem spočívá Váš problém, kam směřujete, kde děláte chybu, co Vám nesvědčí a co na sobě zlepšit, abyste byli spokojenější a bohatší o vše krásné na této planetě. Mohu Vám pomoci vymanit se ze zažitých stereotypů. Naučím Vás jak myslet jinak, bez automatických negativních reakcí, které Vám znepříjemňují život.
Mohu Vám slíbit, že Vám ukážu mnoho prostředků, jak najít své cíle, sami sebe, pevnou vůli, splnit si své sny. Jen tři věci Vám slíbit nemohu!
• že to bude lehké
• že to bude hned
• že to udělám za Vás
Máte-li zájem něco ve svém životě změnit, ráda Vás vyslechnu na tel. 777290992 a domluvíme podrobnosti a objednání termínu. Pokud se mi nedovoláte, pravděpodobně mám sezení či jsem doma a jelikož mým snem bylo žít v přírodě, v klidu a tichu, dost často nemívám signál. Proto pokud se mi nedovoláte, napište mi prosím zprávu na e-mail spirit-dragon@seznam.cz. Děkuji

Navštivte mé kurzy:

Přidat komentář:

Křestní jméno:

E-mail (nezobrazí se):

Profese:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář