PrůvodciZdravím.cz

Dita Gabrielli

Dita Gabrielli

Jméno firmy, centra, kde pracuji:
není vyplněno

IČO: 61788601

Adresa pracoviště:
Praha a okolí

Kontaktní telefon: 602626366

WWW: www.podpurnapece.cz

Kontaktovat průvodce

Používám tyto techniky:
aromaterapie, koučink, masáže

Nabízím tyto služby:
- Terapeutické doprovázení lidí v
těžkých a krizových
životních etapách, krizová intervence
- Konzultace v oblasti osobnostního
rozvoje
- Aromaterapeutické masáže

Ceník služeb:
Ceník terapeutického doprovázení najdete na stránkách www.podpurnapece.cz

Terapeutické masáže: 700,- Kč/hod

Konzultace v osobnostním rozvoji: 700 Kč/hod

Více o mně:
Jmenuji se Dita Gabrielli. Narodila jsem se v roce 1971. Mám tedy za sebou již kus životní cesty. Jsem matkou tří dospělých dětí, dcerou stárnoucích rodičů. Prošla jsem si v životě mnoha náročnými situacemi. Některé byly krátkodobé, některé dlouhodobé, vysilující. Některé si vyžádaly tolik mé síly a pozornosti, že ta, co mi zbyla, sotva stačila k přežití.

Když se ohlédnu za tím, čím vším jsem si prošla, když slyším či spoluprožívám příběhy mých blízkých, přátel, klientů, nebo příběhy z doslechu, udivuji se nad silou lidského ducha a klaním se před životaschopností, kterou jsme my, lidé, schopni prokázat.

Co mi všechny těžké životní chvíle a etapy daly, a za co jsem nesmírně vděčná, je víra v život a lidskou vnitřní sílu, pokora, schopnost empatie a soucitu, přijetí a neposuzování, Také spoustu zkušeností. Moje osobní cesta mne přivedla k možnosti zúročit je v práci s druhými lidmi.

A s tím přicházím k Vám. Podat pomocnou ruku. Postavit se po Vašem boku a projít s Vámi úsek Vašeho života, na který se necítíte projít jím sami. Nabízím Vám možnost čerpání ze své dosavadní zkušenosti a poznání, nabízím sdílení a nácvik praktických dovedností, objevování tvořivosti a nadání.

Přidat komentář:

Křestní jméno:

E-mail (nezobrazí se):

Profese:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář