PrůvodciZdravím.cz

Helena Kurzweilová

Helena Kurzweilová

Jméno firmy, centra, kde pracuji:
Helena Kurzweilová

IČO: 43942466

Adresa pracoviště:
Desk Room, Prokopská 8, Praha 1

Kontaktní telefon: 776785989

WWW: www.kurzweilova.cz

Kontaktovat průvodce

Používám tyto techniky:
enneagram, koučink, meditace

Nabízím tyto služby:
Koučink pro profesní i firemní růst a osobní rozvoj.
Zaměřuji se přede vším na efektivitu práce a nakládání s časem, práci s emocemi, porozumění vnitřním motivaci, integraci složek osobnosti, nenásilnou komunikaci a utváření zdravého vztahu k sobě a ostatním.

Ceník služeb:
Základní sazba: 1000 Kč/hod.
Slevy při předplatném:
4 setkání je sleva 10 % (900 Kč/hod.)
8 setkání je sleva 20 % (800 Kč/hod.)
12 setkání je sleva 30 % (700 Kč/hod).

Více o mně:
Vždycky mě magicky přitahovala otázka proč se jako lidé chováme tak, jak se chováme. Asi proto se ze mě stala profesionální koučka a lektorka. Zabývám se tím, co a jak nás motivuje k tomu, co děláme a co říkáme. Zajímá mě, jak se s tím dá pracovat a využít to proto, aby člověk dokázal zužitkovat dary, s nimiž přišel na tento svět a spěl tak k vlastní životní spokojenosti.
Těší mě pracovat s lidmi, pro které je důležité, jak prožívají svůj život a jakou stopu po sobě zanechají ve vztazích s ostatními i na tomto světě vůbec. Podporuji je v nalezení životní harmonie v pracovním i osobním světě.

Mým největším učitelem byl a je můj vlastní život a zkušenosti, které jsme v něm nasbírala. Celou řadu z nich jsem sepsala a jsou každému volně k dispozici v e-booku Sedm pilířů spokojeného života (http://www.kurzweilova.cz/).

Pro ty, které trápí vztahy s lidmi, jsme s kolegyní Jarkou Klimešovou vytvořily jednoduchý návod, jak tuto situaci změnit. Je pro nás smysluplné začínat vždy u sebe. Sami sobě dokážeme porozumět mnohem lépe, když si uvědomíme, jaký obraz si utváříme o lidech kolem nás. Poznáním a změnou vlastního chování dokážeme ovlivňovat vztahy, které vytváříme s ostatními. (http://www.jaknamezilidskevztahy.cz/).

Navštivte mé kurzy:

Fotogalerie:

Helena Kurzweilová
Helena Kurzweilová

Přidat komentář:

Křestní jméno:

E-mail (nezobrazí se):

Profese:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář