PrůvodciZdravím.cz

Katka Mudříková

Katka Mudříková

Jméno firmy, centra, kde pracuji:
Poradce osobnostního rozvoje, lektor

IČO: není vyplněno

Adresa pracoviště:
Praha 6

Kontaktní telefon: 722 945 056

WWW: www.katkamudrikova.com

Kontaktovat průvodce

Používám tyto techniky:
duchovní terapie, psychosomatická medicína, vědomé uzdravení

Nabízím tyto služby:
Katka Mudříková
Poradenství v oblasti osobnostního rozvoje se zaměřením na zdraví a vztahy

V případě, že si volíme léčbu pouze klasickým způsobem, má nemoc tendenci se vracet a to proto, že jsme nepochopili skrytý význam nemoci. Pokud trpí opakovanými zdravotními problémy dítě, zrcadlí skrze svou nemoc „nezdravé“ prostředí, ve kterém vyrůstá.

Já využívám sofioterapie při řešení zdravotních a psychických potíží dětí a dospělých.


Při osobní konzultaci vedu klienta k jeho vlastnímu poznání pravdy o dané situaci či příčině nemoci, tím ke zmoudření a převzetí zodpovědnosti za svůj život a ke svobodné volbě jak dál.
Poznání pravdy je pro každého z nás osvobozující, i když se toho často obáváme. Díky poznání pravdy jsme schopni vystoupit ze starých vzorců chování, z iluzí, ve kterých jsme uvízli a přetnout tak pouta, která nám brání žít v pravdě, svobodě a lásce.

Zásady mé práce
Nemůžeme na sebe převzít zodpovědnost za život, zdraví nebo dokonce štěstí druhých. Ani to od druhého očekávat . Každý člověk nese plnou odpovědnost sám za sebe. Já Vám můžu pouze pomoci vysvětlit příčinu stresu, nemoci nebo chování a ukázat cestu jak dál. Vaší volbou však zůstává, zda se po ní rozhodnete jít. k

Ceník služeb:
www.katkamudrikova.com

Více o mně:
Katka Mudříková - osobní konzultace, poradenství, lektorská činnost
"Jsem máma dvou skvělých synů, od kterých jsem se mnohému naučila a stále ještě učím."

Narodila jsem se v r. 1971 ve Zlíně.

V letech 1984 - 1987 jsem žila v africké Ghaně. Tady jsem se prvně setkala s jinakostí, rasovou rozdílností a zároveň s bezpodmínečným přijetím, vzájemným respektem a snahou porozumět si.
V letech 1998 - 2000 jsem v rámci programu mezinárodní spolupráce NEWS dostala možnost koordinovat projekt "Péče o matku a dítě v Nikaragui", kde jsme se mimo konkrétní materiální pomoci a výměny zkušeností, zabývali otázkou péče o děti s postižením a jejich život v tamních podmínkách.
Od roku 2010 pracuji pro občanské sdružení Rytmus, jehož cílem je podpořit proces vytváření inkluzívního prostředí v České republice. V roce 2012 jsem se spolupodílela na realizaci vzdělávacího kurzu pro rodiče, kteří vychovávají děti s postižením. Cílem vzdělávání bylo poskytnout rodinám informace a praktické zkušenosti, které mohou využít při obhajobě práv svých dětí.

V současné době pomáhám svým klientům při hledání a následném odstraňování duchovních příčin nemocí či některých psychických stavů a ukazuji, jak díky tomu mohou poznat sami sebe a podstatu své vlastní existence.
Z vlastní zkušenosti Vám mohu říci, že Sofioterapie je terapie, která se skrze naše vlastní poznání stane našim životním stylem. Když totiž pochopíme na jednom jediném příkladu, který ve svém životě řešíme, souvislost mezi duchovní příčinou nemoci či našeho pocitovému stavu a následnou okamžitou nápravou či změnou ve fyzickém světě a zjistíme, že to ještě ke všemu dává logickou souvislost, pak už nelze jinak žít. Sofioterapie nám dává možnost zvládat životní situace, které nás potkávají. Skrze duchovní poznání přícházíme na to proč se nám to děje a tudíž jsme schopni toto vědomě přijmout. Jedná se tedy o náš duchovní růst a mi jsme na cestě vlastního poznání a možnosti uplatnit všechno tady a teď a utvářet si život dle vlastního přání.

Díky svému poznání odstraníme všechny bloky, jež brání toku lásky, radosti, úspěchu a hojnosti - Světla v našem životě a pak přijde zázrak. K

Mé články:

Navštivte mé kurzy:

Fotogalerie:

Katka Mudříková
Katka Mudříková
Katka Mudříková

Přidat komentář:

Křestní jméno:

E-mail (nezobrazí se):

Profese:

Opište prosím kontrolní kód:
 

Text komentáře:

Přidat komentář